همه اخبار و مقاله ها

هلاکت والی داعش در فلوجه

ستاد عملیات سازمان حشد الشعبی عراق از کشته شدن دو تن از سرکرده های گروه تروریستی - تکفیری داعش در شمال فلوجه این کشور اطلاع داد.

14 اسفند 1399

نحوه انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

به گزارش خبرنگاران، علیرضا ترابی، مدیر خدمات حقوقی سمات در مورد شیوه انتقال قهری سهام عدالت به وراث گفت: برای انتقال سهام به ورثه قانونی باید مراحلی را به وسیله سایت شرکت سمات و دفاتر پیشخوان دولت طی کرد.

12 اسفند 1399

نتایج دور پنجم مذاکرات قانون اساسی سوریه محور رایزنی بوگدانف و پدرسن

معاون وزیر خارجه روسیه با نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه درباره نتایج پنجمین جلسه مذاکرات کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو گفتگو کردند.

12 اسفند 1399

شروع پینگ پنگ تهران- سئول

مردی میانسال به نمایندگی از دولت ترقی خواه کره جنوبی، اگرچه سمت سفیر سئول در تهران را بر شانه هایش دارد اما مدت هاست که دیگر مانند قبل و مانند پیشینیان خود، به دنبال رایزنی هایی برای توسعه همکاری در استان های ایران نیست، سکوت سردی بر رابطه ایران و کره...

11 اسفند 1399

شرایط جسمانی انصاریان وخیم شد، مردم برای این فوتبالیست دعا نمایند

شرایط جسمانی مدافع پیشین پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران رو به وخامت گذاشت و پزشکان ناچار به انجام اقدامات جدید درمانی برای وی شدند.

10 اسفند 1399

تاریک خانه حجازی ، اروپا در خیابان های تهران

سوژه در روشن، آخرین ساخته روح الله حجازی، تکراری است و باید پیرنگ را ذیل سینمای خیانت و خودباختگی تفسیرکرد. او در این فیلم به سراغ یک مرد میان سال علاقه مند به سینما و مال باخته می رود و زندگی او را ترسیم می نماید.

10 اسفند 1399

مجلس افغانستان از تشکیل کمیسیون صلح تا حمایت از طرح دولت موقت

رئیس مجلس افغانستان با تاکید بر حمایت این مجلس از طرح دولت موقت از ایجاد یک کمیته ویژه مجلسی برای دخیل شدن در فرایند صلح با طالبان خبر داد.

9 اسفند 1399

نحوه کاشت گل مینا در گلدان و نگهداری از آن

مناسب ترین روش برای کاشت گل مینا، کاشت بذر گیاه در اوایل بهار است تا در تابستان شاهد گل های زیبای آن باشید. گل مینا به نور فراوان خورشید، آبیاری متوسط و خاک لومی حاصلخیز احتیاج دارد. در صورت کاشت گل مینا در گلدان و تامین شرایط محیطی مورد احتیاج،...

9 اسفند 1399

معرفی آنتی بیوتیک برای درمان عفونت کلیه

انواع آنتی بیوتیک برای عفونت کلیه و مجاری ادراری مصرف میشود. کلاریترومایسین (Clarithromycin)، جنتامایسین (Gentamicin) و مترونیدازول (metronidazole) تعدادی از آنتی بیوتیک ها برای درمان عفونت کلیه هستند.

9 اسفند 1399

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ضمن ارزیابی فرایند آموزش دانشجویان از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

8 اسفند 1399

احتمال همبازی شدن شهاب زاهدی و اللهیار صیادمنش تا یک ماه دیگر

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال زوریا لوهانسک اوکراین میخواهد برای تقویت خط حمله خود و کسب سهمیه مسابقات اروپا، شهاب زاهدی را در همین جابجایی زمستانی جذب کند. زاهدی که در انتها فصل بازیکن آزاد می گردد، از قبل برای انتقال به زوریا در جابجایی تابستانی...

8 اسفند 1399

برآورد پایه حقوق 2.3 میلیون تومانی کارگران در سال 1400

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی کار باید با حضور نمایندگان سه کارگران، کارفرمایان و دولت برای میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده تصمیم گیری کند، اما هنوز جلسات این شورا تشکیل نشده است.

7 اسفند 1399

کنسولگری افتخاری قزاقستان در قزوین دایر می شود

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: کنسولگری افتخاری دو کشور ایران و قزاقستان با بهره از نماینده های دو کشور در آینده نزدیک برپا می شوند.

7 اسفند 1399

جایگاه های سوخت از اماکن پرخطر ابتلا به کروناست

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه جایگاه های سوخت یکی از اماکن پرخطر ابتلا به کرونا است اقدام به تشریح جزئیات سوختگیری بهداشتی کرد.

7 اسفند 1399

کومان: تراشتگن را نداشتیم ممکن بود بازی را نبریم، رسیدن به اتلتیکو کار سختی است

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از پیروزی شاگردانش مقابل الچه اعتراف کرد که دروازه بان آلمانی کاتالان ها در این بازی منجی آنها شده است.

6 اسفند 1399

کنایه یحیی گل محمدی به سازمان لیگ و استقلال

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به سازمان لیگ و باشگاه استقلال کنایه زد.

6 اسفند 1399

زنگنه: برخی اجازه نمی دهند تولید نفت ایران به بالای 4 میلیون بشکه برسد

تهران (پانا) - وزیر نفت با بیان اینکه در نظر داریم تا تولید نفت ایران به 6.5 و بعد از آن هشت میلیون بشکه در روز برسد، گفت: عده ای در داخل کشور اجازه نمی دهند تولید نفت ایران به بالای چهار میلیون بشکه در روز برسد.

5 اسفند 1399

خط فراوری ملی ایمپلنت دندانی افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، خط فراوری ایمپلنت دندانی با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح شد.

5 اسفند 1399

آمریکا به توافق آب و هوایی پاریس بازگشت

آمریکا امروز آدینه رسما بار دیگر به توافق مقابله با تغییرات آب و هوایی پاریس پیوست؛ اتفاقی که باعث تقویت مبارزه جهانی با تغییرات آب و هوایی همچنان که دولت جو بایدن برای اعمال کاهش چشمگیر گازهای گلخانه ای در سه دهه آینده برنامه ریزی می نماید، می گردد....

4 اسفند 1399

ارزش برگه 532 هزار تومانی سهام عدالت چقدر است؟

ارزش برگه 532 هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 141 هزار تومان در خاتمه معاملات شنبه رسید.

4 اسفند 1399
تعداد: (1426)