سلامتی و پزشکی

ضرورت پاکسازی بافت جهانی یزد از خودروها

مدیر حمل و نقل پاک شهرداری یزد با اشاره به حضور اساتید و دانشجویان دانشگاه صنعتی وین اتریش در شهر جهانی یزد، گفت: این گروه معتقد بودند که بافت تاریخی با تردد خودروها در آینده به یقین دچار آسیب خواهد شد.

22 تیر 1398

رییس بنیاد مستضعفان: تامین رایگان سیمان بازسازی واحد های مسکونی مناطق سیل زده

سعید کیا گفت: سیمان مورد احتیاج برای بازسازی واحد های مسکونی در تمام استان های سیل زده به صورت رایگان از سوی بنیاد مستضعفان تامین می گردد.

12 تیر 1398

رم درحال آنالیز جزئیات برای پیوستن به اینستکس است

رم - خبرنگاران - مانلیو دی استفانو معاون وزیر امور خارجه ایتالیا در دیدار با غلامرضا انصاری معاون مالی وزیر امور خارجه ایران تاکید نمود که ایتالیا درحال آنالیز جزئیات برای پیوستن به اینستکس است.

3 تیر 1398

مرگ بازیکن گابنی پس از حمله قلبی در زمین فوتبال

یک بازیکن آفریقایی به فهرست آن دسته از فوتبالیست هایی که در زمین فوتبال جان خود را از دست دادند اضافه شد.

2 تیر 1398

تیم توسعه امین دارو فاتح جام حذفی تنیس آقایان شد

جام قهرمانی دهمین دوره مسابقات تنیس حذفی آقایان به توسعه امین داروی تهران رسید و رها آسا تجارت ایرانیان نایب قهرمان شد.

23 خرداد 1398

معاینه ملی پوشان فوتبال ساحلی در فدراسیون پزشکی ورزشی

ملی پوشان فوتبال ساحلی در آستانه رقابت های انتخابی جام جهانی با حضور در درمانگاه فدراسیون پزشکی ورزشی تحت معاینات تخصصی قرار گرفتند و برای آنها پرونده سلامت تشکیل شد.

22 خرداد 1398

متخلفان حوزه سلامت در البرز معرفی شوند

سیامک جبارنیا در مصاحبه با خبرنگاران با بیان اینکه پزشکان در جامعه بهداشت و درمان که با سلامت مردم در ارتباط هستند عامه این افراد فرهیخته هستند، اظهار کرد: پزشکان ما در زمان جنگ در بدترین اوضاع کشور در بیمارستان ها و درمانگاهها در حال خدمات رسانی به...

2 خرداد 1398

خدابخشی جواز حضور در اردوی تیم ملی تکواندو را کسب کرد

مهدی خدابخشی با اعلام نظر پزشک متخصص می تواند تمرینات خود را در کنار دیگر نفرات راه یافته به اردو تیم ملی شروع کند.

1 خرداد 1398

خدمات دهی بیمه سلامت به 1065 بیمار ام. اس در مازندران

به گزارش خبرنگاران، رسول ظفرمند شامگاه سه شنبه در همایش گلریزان ام اس آمل اظهار کرد: سال گذشه بیش از هزار و 65 بیمار ام اس تحت پوشش بیمه سلامت بودند که از این اداره کل خدمات دریافت کردند.

16 اردیبهشت 1398

کشته شدن 17 موتورسوار اردبیلی طی هفت ماه، توزیع 9 هزار کلاه ایمنی

به گزارش خبرنگاران، علی رحمتی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران توضیح داد: در قالب طرحی که از سال 91 در خصوص توزیع اقلام ایمنی در مناطق هدف اجرا شد، تا به امروز بیش از 9 هزار کلاه ایمنی به راکبان موتور اهدا شده است.

15 اردیبهشت 1398

نور آبی باعث کاهش فشار خون می گردد

محققان انگلیسی دریافتند که نور آبی سبب کاهش فشار خون می گردد.

7 فروردین 1398

منبت کاری هنری کهن و باسابقه در آباده است، وجود 117 نوع صنایع دستی در استان فارس

استاندار فارس با اشاره به اینکه هنر منبت کاری در شهرستان آباده از صنایع دستی کهن و دارای پیشینه تاریخی در استان فارس است، گفت: تعداد زیادی از اساتید برجسته در شهرستان آباده به این هنر پرداخته اند و پس از آن ها نیز شاگردان و فرزندانشان این راه را ادامه...

14 اسفند 1397

آنالیز مؤلفه&shy های تأثیر&shyگذار فضای مجازی بر توسعه ورزش

در قالب یک پژوهش دانشگاهی که با همکاری مشترک مرکز تحقیقات سیاستگذاری سلامت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی اجرا شده، مؤلفه ­های تأثیر­گذار فضای مجازی بر توسعه ورزش آنالیز و شناسایی شد.

4 اسفند 1397

میزان وام ودیعه مسکن دانشجویان علوم پزشکی متاهل اعلام شد

میزان وام ودیعه مسکن برای دانشجویان متاهل دانشگاه های علوم پزشکی کشور برای سال تحصیلی جدید از سوی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام شد.

30 بهمن 1397

سلامت مردم در دست خبازان است

به گزارش خبرنگاران، حسین فیروزی شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه استانی اصلاح نظام یارانه گندم، آرد و نان استان کردستان، اظهارداشت: خوشبختانه عدم انطباق استانداردهای مورد احتیاج نان در استان کردستان روز به روز در حال کم شدن است و انتظار می رود خبازان...

30 بهمن 1397

زهر یک عنکبوت، قاتل سلول های سرطانی پوست است

کشف پپتیدهای مهم در زهر حیوانات کشنده، همیشه امکانپذیر نیست اما کشف آنها در حیواناتی مانند عقرب، مار و عنکبوت ها می تواند دانشمندان را قادر سازد تا داروهای جدیدی توسعه دهند.

24 بهمن 1397

کمبود بیش از 2000 نیرو در حوزه های بهداشت و درمان خوزستان

به گزارش خبرنگاران، سیدحسن قاضی زاده هاشمی عصر امروز در آیین بهره برداری از هشت طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان خوزستان با کمبود بیش از دو هزار نیرو در حوزه های مختلف تخصصی بهداشت و درمان روبرو بوده و در این...

8 بهمن 1397

استرس تاثیری در ابتلا به ام اس ندارد

یک متخصص مغز و اعصاب گفت: استرس ممکن است حملات بیماری ام اس را تشدید کند اما آغاز کننده بیماری نیست.

26 دی 1397

بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی مشهد با 3 میلیارد تومان

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، امیررضا صالح مقدم با اعلام این خبر اضافه کرد: با توجه به قدمت و فرسودگی خوابگاه های دانشجویی و بر اساس مصوبه هیات رییسه دانشگاه، پروژه بهسازی خوابگاه های دانشجویی برای پیگیری مورد تصویب واقع شد.

25 دی 1397

یزدانی در ترکیب تیم کشتی بانوان

تیم ملی کشتی بانوان برای اولین بار راهی یک رویداد بین المللی می گردد. مسابقاتی که می تواند ورود رسمی کشتی بانوان ایران به عرصه بین المللی باشد.

18 دی 1397
تعداد: (24)