قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، محمود حجتی درباره نوسانات قیمت مرغ گفت:براساس سرمایه گذاری اجرا شده و هزینه های مرغداری ها باید قیمت هر کیلوگرم مرغ نهایتا 10 هزار تومان باشد.

قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: برخی از التهابات در بازار مرغ ناشی از سیاه بازی است که سعی می شود با عرضه مرغ به بازار رفع شود اما نباید فراموش کرد مسئله کامیون داران آسیب جدی به صنعت مرغداری کشور وارد کرد.

قیمت هر کیلو گوشت قرمز منجمد در عمده فروشی 28هزار تومان

حجتی اضافه کرد:مسئله کامیون داران باعث شد بخشی از ذخایر مرغ داخل کشور مصرف شود. باید توجه کرد که در انتقال مرغ تاخیر ایجاد شد و بطور مثال برای جبران تاثیر10 روز عقب افتادگی در تامین مرغ باید حدود 50 روز زمان صرف شود تا تعادل به بازار بازشود و اقداماتی برای تعادل بازار انجام شد.

وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد:باید قیمت گوشت قرمز منجمد در عمده فروشی هر کیلوگرم 28هزار تومان باشد، در این راستا محدودیتی وجود ندارد و ارز تخصیص خواهد یافت.

حجتی اضافه کرد: درباره قیمت گوشت قرمز منجمد در خرده فروشی باید سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و بخش های نظارتی ذی ربط بر روند قیمت گذاری نظارت کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مرغ باید حداکثر کیلویی 10 هزارتومان باشد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید