تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است

به گزارش سفر به کیش، تهران (پانا) - رئیس اتاق اصناف ایران می گوید اتاق اصناف ایران در راستای برنامه های بلند مدت، تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی در فعالیت های صنفی را در دستور کار خود قرار داده است.

تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، سعید ممبینی به مناسبت روز ملی اصناف گفت: اول تیر ماه و معین یک روز در تقویم ملی به نام اصناف را خدمت خانواده اصناف کشور به ویژه هیات مدیره اتحادیه ها و هیات رئیسه اتاق های اصناف، کارکنان و بازرسان زحمت کش کشور تبریک و تهنیت عرض می کنم. این روز، تایید نماینده صندلی و اهمیتی است که اصناف از منظر اجتماعی، اقتصادی و تاریخی در کشور داشتند.

وی گفت: عملکرد اصناف در تمام کشور ایران موید جان فشانی، ایثار در خدمت جامعه و تامین نیازمندی های جامعه بوده است. در حدود یک و نیم سال گذشته که دنیا با پدیده ای به نام بیماری کرونا درگیر بوده در کشور ما هم اصناف در کنار خدمت گذاران حوزه سلامت علاوه بر تامین نیازمندی های جامعه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی توانسته اند نقش مهم و موثری را از خود به جای بگذارند.

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: از منظر رویکرد کسب و کار و تحول در نحوه ارائه خدمات در طول این مدت و استفاده از فناوری های نوین برای انطباق با دستورالعمل های بهداشتی هم شاهد تحول های جدی و چشم گیری در بسیاری از کسب و کارهای کشور بوده ایم و این نشان از تمایل، توجه و توانایی اصناف برای نوین سازی کسب و کار خود دارد.

ممبینی با اشاره به معین شدن رئیس جمهور برای چهار سال آینده، تاکید نمود: از دولت آینده انتظار داریم با توجه ویژه به صندلی اصناف و با در نظر گرفتن ظرفیت بیش از 600 هزار واحد تولیدی صنفی در سطح خرد و میانه در کشور و طبق تئوری های اقتصادی، اهمیت بیشتری در برنامه ریزی بلند مدت کشور نسبت به این قشر قائل گردد و با کسب نظر مشورتی از تشکل های صنفی، زمینه تقویت تولیدات در حوزه اصناف و به ویژه تولیدات صادرات محور و رشد این زحمت کشان اقتصادی را فراهم نمایند.

وی اضافه نمود: مطالباتی در حوزه های بیمه تامین اجتماعی، قرارداد کار، اقتصادیات و نحوه تامین اقتصادی بنگاه های صنفی مورد انتظار ما از دولت منتخب است که امیدواریم در آینده نزدیک شاهد استفاده دولت از نقطه نظرات کارشناسی تشکل های صنفی در این حوزه ها باشیم.

رئیس اتاق اصناف ایران بعلاوه در مورد برنامه های بلند مدت اتاق اصناف ایران گفت: اتاق اصناف ایران در راستای برنامه های بلند مدت، تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی در فعالیت های صنفی را در دستور کار خود قرار داده است و میخواهد با تسهیل فرایند صدور مجوز، زمینه توسعه کسب و کارها و با تقویت صندلی اصناف و اصلاح قانون نظام صنفی جهت رشد و تعالی هرچه بیشتر اصناف را فراهم کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 مرداد 1400 بروزرسانی: 11 مرداد 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1730

به "تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است" امتیاز دهید

2 کاربر به "تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید