اخبار اقتصادی

شروع پینگ پنگ تهران- سئول

مردی میانسال به نمایندگی از دولت ترقی خواه کره جنوبی، اگرچه سمت سفیر سئول در تهران را بر شانه هایش دارد اما مدت هاست که دیگر مانند قبل و مانند پیشینیان خود، به دنبال رایزنی هایی برای توسعه همکاری در استان های ایران نیست، سکوت سردی بر رابطه ایران و کره...

11 اسفند 1399

برآورد پایه حقوق 2.3 میلیون تومانی کارگران در سال 1400

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی کار باید با حضور نمایندگان سه کارگران، کارفرمایان و دولت برای میزان افزایش حقوق کارگران در سال آینده تصمیم گیری کند، اما هنوز جلسات این شورا تشکیل نشده است.

7 اسفند 1399

کنسولگری افتخاری قزاقستان در قزوین دایر می شود

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: کنسولگری افتخاری دو کشور ایران و قزاقستان با بهره از نماینده های دو کشور در آینده نزدیک برپا می شوند.

7 اسفند 1399

زنگنه: برخی اجازه نمی دهند تولید نفت ایران به بالای 4 میلیون بشکه برسد

تهران (پانا) - وزیر نفت با بیان اینکه در نظر داریم تا تولید نفت ایران به 6.5 و بعد از آن هشت میلیون بشکه در روز برسد، گفت: عده ای در داخل کشور اجازه نمی دهند تولید نفت ایران به بالای چهار میلیون بشکه در روز برسد.

5 اسفند 1399

خط فراوری ملی ایمپلنت دندانی افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، خط فراوری ایمپلنت دندانی با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و دکتر وحدت رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در شهرک صنعتی شمس آباد افتتاح شد.

5 اسفند 1399

ارزش برگه 532 هزار تومانی سهام عدالت چقدر است؟

ارزش برگه 532 هزار تومانی سهام عدالت به 8 میلیون و 141 هزار تومان در خاتمه معاملات شنبه رسید.

4 اسفند 1399

با شماری از معروف ترین رودخانه های چین آشنا شویم

یکی از بیشمار جاذبه ای که در کشور چین چشم انتظار گردشگران داخلی و خارجی بوده، رودخانه ها هستند؛ رودخانه هایی که شکوه و عظمتشان چشم هر بیننده ای را خیره خواهد نمود. با ما در مقاله معروف ترین رودخانه های چین همراه باشید تا شما را با تعدادی از دیدنی ترین...

2 اسفند 1399

فرصت های کرونا برای مجازی سازی خدمات بانک ها

کرونا علاوه بر ایجاد مسائل و تهدیدهایی در حوزه های مختلف در دنیا، فرصت هایی نیز به همراه داشت که یکی از آنها در حوزه بانکداری الکترونیک و شرکت های پرداخت فراهم شده است.

29 بهمن 1399

شکایت از تامین اجتماعی بیشترین ورودی به دیوان عدالت

خبرگزاری خبرنگاران- آنالیز پرونده های ورودی به دیوان عدالت اداری در آذر نشان می دهد بیشترین شکایت درباره امور اداری، استخدامی و فرهنگی و کار و تامین اجتماعی بوده است.

29 بهمن 1399

تفاهم نامه اتاق مشترک ایران و ایتالیا با انجمن مدیران صنایع ایران امضا شد

اتاق مشترک ایران و ایتالیا با انجمن مدیران صنایع ایران تفاهم نامه مشترکی امضا کردند.

27 بهمن 1399

دولت آلمان عضویت بانوان در هیات مدیره شرکت ها را اجباری کرد

دولت آلمان روز چهارشنبه پس از سال ها کشمکش، قانون عضویت اجباری دستکم یک زن را در هیات مدیره شرکت های عمده عضو بازار سهام این کشور، تصویب کرد.

24 بهمن 1399

لزوم بازخوانی سیاست های مالی برای اجتناب از رکود

اگر در یک جمله بخواهیم به این سؤال پاسخ دهیم که اقتصاد ایران با جهت گیری و راستا فعلی به کجا می رود؟ آن یک جمله این است که در صورت بازنگری نکردن سیاست های مالی، اقتصاد ایران در رکود عمیق تر و در نرخ تورم بالاتر خواهد رفت. موتور محرک هر نظام مالی سرمایه گذاری...

23 بهمن 1399

سودان، حمیدتی به قطر رفت

معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان در راس یک هیئت بلندپایه از مقامات این کشور راهی دوحه شد تا با مقامات قطری درباره تحولات منطقه ای و بین المللی تبادل نظر کند.

22 بهمن 1399

راهنمای بازدید از مناطق دیدنی مالدیو

مالدیو مجمع الجزایری در اقیانوس هند است که به یکی از بهشت های طبیعی جهان تبدیل شده است. سواحل زیبا، آرامش محض، هتل های روی آب و شرایط خاص، آب و هوای مناسب و زیبای بی نظیر آن باعث شده تا سالانه میلیون ها نفر به این کشور سفر کنند. در...

16 بهمن 1399

یک سارق مسلح در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر دستگیر شد

یک سارق مسلح در عملیات حراست ارشد منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر شناسایی، دستگیر و تحویل ماموران انتظامی شد.

16 بهمن 1399

این چه حبابی است که 50 سال نترکیده؟!

یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه سالیانه 4 تا 5 درصد به حاشیه نشینی در تهران افزوده می گردد گفت: 50 سال است همیشه از حباب مسکن صحبت می گردد اما هرگز تخلیه نشده است.

15 بهمن 1399

هشدار سندرز درباره لغو بیمه بیکاری 14 میلیون آمریکایی

سناتور ایالت ورمونت آمریکا هشدار داد در صورتی که رئیس جمهور این کشور از امضای طرح بودجه حمایتی از مشاغل آسیب دیده از کرونا خودداری کند، 14 میلیون آمریکایی بیمه بیکاری خود را از دست خواهند داد.

15 بهمن 1399

اعلام تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال صورت می پذیرد.

14 بهمن 1399

خبر خوشی که نیما کرمی را از کوره به در کرد!

نیما کرمی متولد سال 56 در تهران، مجری و گوینده است. وی اولین بار در سن 5 سالگی برای یک تیزر درباره واکسیناسیون در رادیو حرف زد و در 16 سالگی کارش را با بازی در سریال روزه داران کوچک شروع کرد. او ضمن انتشار پستی در اینستاگرام، از طرح بانک ها برای...

12 بهمن 1399

توسعه متوازن گردشگری، ضرورت برنامه ریزی امروز و احتیاج دنیای پساکرونا

تمام کشورهای پیشرفته در سالیان اخیر به صنعت گردشگری ورود جدی داشته و صرف نظر از قابلیت های بالقوه خود در سایر بخش ها همچنان با جدیت به آن به عنوان یکی از اصلی ترین ارکان مالی توجه خاص داشته اند، چراکه گردشگری به عنوان یکی از منابع درآمد و ایجاد اشتغال...

11 بهمن 1399
تعداد: (387)