اخبار اقتصادی

حال بافت تاریخی یزد خوب است

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده و گزارش های منتشر شده، حال بافت تاریخی یزد خوب است.

14 مهر 1400

شماره تازه نشریه دانشجویی سی سنگان منتشر شد

شماره دوم نشریه سی سنگان؛ فصلنامه علمی تخصصی انجمن علمی دانشجویی جنگلداری و اقتصاد جنگل دانشگاه تهران با موضوع بند ف ماده 38 قانون برنامه ششم توسعه و مدیریت جنگل های کشور منتشر شد.

7 مهر 1400

اردوغان: جلوی قیمت های سرسام آور کالا در قفسه ها را می گیریم

رئیس جمهور ترکیه با اذعان به هزینه سنگین زندگی مردم این کشور گفت: در کوتاهترین زمان تورم را تحت کنترل در آورده و جلوی قیمتهای سر سام آور کالاها در قفسه ها را می گیریم.

5 مهر 1400

تور اروپا: برطرف گرانی گاز اروپا با شروع فعالیت نورد استریم 2

سخنگوی کرملین اظهار داشت که راه اندازی سریع خط لوله گازی نورد استریم 2 از روسیه به آلمان قیمتهای بالای گاز در اروپا را متوازن خواهد نمود.

29 شهریور 1400

حرکت نو دیوان محاسبات جهت تحقق شعار سال

دیوان محاسبات جهت تحقق شعار سال با ارسال احکام قانونی مغفول مانده راجع به فراوری و وظایف هر دستگاه به وزیر مربوطه، اولین نامه برای وزیر جهادکشاورزی را ارسال کرد.

21 شهریور 1400

سابقه کار و تحصیلات بیشتر = عایدی بیشتر برای مهاجران

نتایج مطالعه ای که اخیرا در خصوص عایدی مهاجران کانادا صورت گرفته است حکایت از این دارد که داشتن سابقه کار قبلی مهاجران پیش از ورود به کانادا در دستمزد اولیه آنها در آغاز کار در کانادا تاثیر به سزایی دارد. این گزارش که عایدی افراد مقیم دائم کانادا در سال...

19 شهریور 1400

عذرخواهی افشین پیروانی از مدیرعامل سپاهان

افشین پیروانی در حاشیه تمرین عصر دیروز (یکشنبه) پرسپولیس گفت: ما آدینه بعدازظهر ان شاءالله راهی تاجیکستان هستیم و شرایط خداراشکر خوب است. خوب تمرین کردیم ولی بزرگترین مشکل ما نبود بازی رسمی است. تیم ملی ما هم بابت این موضوع مشکل داشت و بازیکنان ملی پوش...

16 شهریور 1400

ناسا هزارمین سیارک نزدیک به زمین را رصد کرد

رادار سیاره ای که یکی از ابزارهای مهم سامانه دفاع سیاره ای است، با رصد هزارمین سیارک نزدیک به زمین کشف شده، یک رکورد تاریخی ثبت کرد.

16 شهریور 1400

مشاغل بسیار پر تقاضا در استان بریتیش کلمبیا

طبق آمار ارایه شده از سوی مقامات استان بریتیش کلمبیا، این استان در سال 2019 با تقاضای قابل توجهی برای مشاغل مدیریتی، تخصصی، مهارتی و نیمه مهارتی، و پزشکی روبرو است. بعلاوه انتظار می رود بعضی مشاغل طی دهه آینده در این استان با تقاضایی بالاتر از حد میانه...

12 شهریور 1400

نرخ بیکاری در کشورهای اروپایی چه قدر است؟

در بین کشورهای اروپایی، بالاترین نرخ بیکاری متعلق به یونان با 14.6 درصد بوده است.

12 شهریور 1400

پیرمردها در بورس!

پرسپولیس طی روزهای گذشته دنبال جذب محمد آبشک 34 ساله بوده و استقلال هم در یک قدمی جذب لوسیانو پریرا قرار گرفته است؛ مهاجم 38 ساله فولاد. به امید خدا قرار است جای خالی مهدی قائدی 22 ساله را زوج پریرای 38 ساله و قاسمی نژاد 35 ساله پر کنند! صدای ما را از فوتبال...

8 شهریور 1400

حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی از خدمات نوین بازار سرمایه رونمایی شد خبرنگاران ورزشی، امروز با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، از سه خدمت نوین بازار سرمایه رونمایی شد.

خبرنگاران ورزشی- امروز با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی، از سه خدمت نوین بازار سرمایه رونمایی شد.به گزارش خبرنگاران، محمدعلی دهقان دهنوی در مراسم رونمایی از خدمات نوین بازار سرمایه که با حضور وزیر اقتصاد و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار...

30 مرداد 1400

مانور نظامی مشترک ترکیه و قطر

نیروهای زمینی ترکیه و قطر مانور نظامی مشترک برگزار کردند.

25 مرداد 1400

جزئیات چگونگی دریافت 30 درصد گازوئیل بیشتر به وسیله کامیون داران

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: برای ترغیب کامیون داران به حمل کالاهای اساسی، تا سرانجام شهریور، 30 درصد بیشتر از پیمایش، سوخت یارانه ای به آنها اختصاص داده می گردد.

20 مرداد 1400

ارزانترین مقاصد گردشگری دنیا

خوشبختانه نانِ برخی از کشورهای جهان از صنعت گردشگری در می آید و اگر راه جهانگرد ها بسته گردد باید دسته جمعی غسل میت بگیرند و رو به قبله بخوابند. به همین دلیل مجبورند ناز گردشگران را بکشند.

17 مرداد 1400

واردات ماشین آلات معدنی مشروط به خرید یک دستگاه از هپکو آزاد شده است

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: واردات ماشین آلات معدنی از هفته گذشته مشروط به خرید یک دستگاه از شرکت هپکو آزادسازی شده است.

14 مرداد 1400

نامه نگاری رهبران دو کره برای برگزاری یک نشست مشترک

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، روزنامه جونگ آنگ ای لبو چاپ کره جنوبی روز جمعه در گزارشی گفت که مون جائه این رئیس جمهور این کشور پیش از دیدارش با جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده، با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی نامه نگاری کرده است.

11 مرداد 1400

تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی فعالیت های صنفی در دستور کار است

تهران (پانا) - رئیس اتاق اصناف ایران می گوید اتاق اصناف ایران در راستای برنامه های بلند مدت، تحول در نحوه ارائه خدمات کسب و کارها و نوین سازی در فعالیت های صنفی را در دستور کار خود قرار داده است.

11 مرداد 1400

سیگنال های متناقض از پکن و واشنگتن

ایالات متحده که تصمیم گرفته بود تا از فناوری آمریکایی ها در برابر چین محافظت به عمل آورده بود، رای به توقف بازپرسی ها و آنالیزپرونده ها داد. این پرونده ها از سوی اف بی آی، علیه پنج دانشمند چینی اجرا شده بود. به گزارش الجزیره، هواداران آزادی های مدنی، نحوه...

9 مرداد 1400
تعداد: (479)