کرونا، فوت 2 نفر در امارات، مقامات کویتی خطاب به مردم: به خدا قسمتان می دهیم در خانه بمانید

به گزارش سفر به کیش، مقامات کویت از مردم این کشور درخواست کردند برای مقابله با ویروس کرونا در خانه بمانند، وزیر کشور کویت مردم را به خدا سوگند داد از خانه هایشان خارج نشوند.

کرونا، فوت 2 نفر در امارات، مقامات کویتی خطاب به مردم: به خدا قسمتان می دهیم در خانه بمانید

جهت دریافت خدمات محوطه سازی باغ ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین خدمات طراحی و اجرای محوطه سازی و حیاط سازی می‌باشد.

به گزارش گروه بین الملل سفر به کیش، رهبران کویتی از شهروندان و افراد مقیم خواستند با توجه به سرعت انتشار ویروس کرونا در تجمعات و انتقال آن از فردی به فرد دیگر به وسیله تماس و ارتباط در خانه هایشان بمانند.

باسل الصباح وزیر بهداشت کویت در صفحه شخصی خود در توئیتر خطاب به مردم این کشور گفت : شما را به خدا قسم می دهم در منازلتان بمانید.

همچنین شمار دیگری از وزیران کویتی با همان لحن به خطرات ویروس کرونا اشاره کردند.

خالد الروضان وزیر تجارت و صنایع، رنا لافارس وزیر کار و وزیر مشاور در امور دولت و محمد الجبری وزیر اطلاع رسانی و خالد الفاضل وزیر نفت کویت در توئیت هایی در صفحه های خود همانند وزیر بهداشت به مردم کویت گفتند : شما را به خدا قسم می دهیم در خانه بمانید.

بر اساس گزارش روزنامه القبس، کابینه کویت همچنان به نشستهای خود برای پیگیری لحظه به لحظه رخدادها و تحولات مربوط به ویروس کرونا و اتخاذ تصمیماتی که می تواند به مهار این ویروس منجر گردد، ادامه می دهند.

باسل الصباح وزیر بهداشت کویت گفت شیوع و انتشار ویروس کرونا به گونه ای بوده که قبلا چنین چیزی سابقه نداشته چرا که این ویروس طی دو ماه، دنیا را درنوردیده است.

وی که با تلویزیون دولتی کویت تبادل نظر می کرد، گفت سرعت انتشار ویروس کرونا در این است که این ویروس با توجه به حضور مردم در اماکن عمومی و تجمعات در ابتدا هیچ علائم ظاهری ندارد .

وی با اشاره به اقدامات و تدابیر اتخاذ شده برای مقابله با کرونا، فتوای وزارت اوقاف مبنی بر عدم برگزاری نماز آدینه در چنین شرایطی را از جمله این تصمیمات اظهار داشت.

درخواست صریح مقامات دولتی از مردم برای ماندن در خانه واکنشهای مختلفی را به دنبال داشته است. شهروندان کویتی بر ضرورت پایبندی به توصیه های دستگاههای دولتی تاکید نموده اند امابرخی معتقدند که درخواست مقامات مسئول دلیل عدم اتخاذ تدابیر کافی از سوی دولت (در مورد مقابله با ویروس کروناست)

آخرین آمار اعلام شده از سوی وزارت بهداشت کویت که روز آدینه بیستم مارس در قالب بیانیه ای اعلام شد، ثبت 11 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا و افزایش آمار مبتلایان به 159 نفر بوده است.

باسل الصباح وزیر بهداشت کویت صبح دیروز از بهبود یافتن چهار فرد مبتلا به کرونا و افزایش آمار بهبودیافتگان به 22 نفر اطلاع داده بود.

فوت دو مورد ابتلا به کرونا در امارات

وزارت بهداشت امارات متحده از مرگ دو مورد ابتلا به ویروس کرونا اطلاع داد.

وزارت بهداشت امارات علت مرگ این دو فرد مبتلا را بیماری های زمینه ای اعلام نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 758

به "کرونا، فوت 2 نفر در امارات، مقامات کویتی خطاب به مردم: به خدا قسمتان می دهیم در خانه بمانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، فوت 2 نفر در امارات، مقامات کویتی خطاب به مردم: به خدا قسمتان می دهیم در خانه بمانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید