مسیرهای پروازی به اروپا در حال افزایش است

به گزارش سفر به کیش، تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت پروازهای خارجی توسط هواپیماهای جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است و کوشش می گردد تعداد این پروازها افزایش یابد.

مسیرهای پروازی به اروپا در حال افزایش است

با ما سفر کنید و با ارزانترین قیمت تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه، مسکن و شهرسازی، تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشور در خصوص آخرین شرایط پروازهای خارجی اظهار کرد: پروازهای خارجی و اروپایی توسط هواپیماهای جمهوری اسلامی ایران در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: مسیرها در حال افزایش است و هفته گذشته پرواز آلمان اضافه شد. همچنین در خصوص پرواز به ترکیه، روزانه 2 پرواز ایران به ترکیه و 2 پرواز هم ترکیش ایرلاین به ایران پرواز دارد. در این خصوص اگر مذاکرات به نتیجه برسد، هفته آینده تعداد پروازها افزایش پیدا خواهد نمود.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: درخصوص پرواز به عراق هم که قطع شده بود هم یک مجوز برای العراقیه صادر شد تا بتواند اتباع عراقی که در ایران هستند را به این کشور منتقل کند. به دنبال این هستیم که در آینده ای نزدیک به شرکت های ایرانی هم مجوز داده گردد تا پروازهای خارجی به عراق را انجام دهند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درخصوص الزامات ایرلاین ها و نحوه اجرای فاصله گذاری جدید به واسطه کرونا اظهار کرد: در بحث کرونا همان طور که قبلا هم اطلاع رسانی شد از ابتدای آبان باید فاصله گذاری اجتماعی در نظر گرفته شده رعایت گردد و در این زمینه، سازمان هواپیمایی کشوری روی این موضوع نظارت کامل خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 2 آذر 1399 بروزرسانی: 2 آذر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1262

به "مسیرهای پروازی به اروپا در حال افزایش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسیرهای پروازی به اروپا در حال افزایش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید