اقدام عجیب اندونزی در عدم صدور ویزا برای هندبالیست های ساحلی ایران

به گزارش سفر به کیش، سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی ایران: پس از حضور در فرودگاه در شامگاه روز سه شنبه برای پرواز به کشور اندونزی در کمال تعجب اعلام شد که ویزای تیم ملی ایران از سوی کشور میزبان صادر نشده است

اقدام عجیب اندونزی در عدم صدور ویزا برای هندبالیست های ساحلی ایران

فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد که با توجه به عدم صدور ویزا برای ملی پوشان هندبال ساحلی از سوی اندونزی، تیم ملی با یک روز تاخیر راهی مسابقات آسیایی می گردد.

به گزارش ایرنا؛ فدراسیون هندبال در اطلاعیه ای نوشت: در حالی که قرار بود که تیم ملی هندبال ساحلی ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا شامگاه سه شنبه (16 اسفندماه) راهی بالی اندونزی گردد، متاسفانه در اقدامی خارج از عرف و عجیب و در حالی که پیش تر به صورت مکتوب اعلام شده بود برای تیم ملی ایران ویزای فرودگاهی صادر و در فرودگاه اندونزی اقدامات لازم انجام خواهد شد، لحظاتی پیش از پرواز ملی پوشان ایران به اندونزی از سوی هواپیمایی قطری اعلام شد، ویزا تیم ملی ایران از سوی کشور میزبان صادر نشده و نمایندگی قطر ایرویز در اندونزی مجوز سوار شدن هندبالیست های ایران را به پرواز نمی دهد و بر همین اساس علی رغم صدور بلیت، اعضای تیم ایران از پرواز جا ماندند.

پس از این اقدام کشور اندونزی، بلافاصله فدراسیون هندبال ایران پیگیری هایی لازم را به وسیله فدراسیون هندبال آسیا و فدراسیون هندبال اندونزی تا ساعات اولیه صبح چهارشنبه صورت داد و در نهایت مشکل ویزا ملی پوشان ایران از سوی کشور میزبان ساعتی پیش حل شد. تیم ملی هندبال ساحلی ایران امشب تهران را به مقصد اندونزی ترک خواهد نمود.

سرمربی تیم ملی هندبال ساحلی ایران گفت: پس از حضور در فرودگاه در شامگاه روز سه شنبه برای پرواز به کشور اندونزی در کمال تعجب اعلام شد که ویزای تیم ملی ایران از سوی کشور میزبان صادر نشده است. با توجه به اینکه ویزای کشور اندونزی به شکل فرودگاهی قرار بود برای ما صادر گردد و پیگیری های لازم نیز در این زمینه اجرا شده بود، متاسفانه درست ساعتی پیش از پرواز اعلام شد که اندونزی برای ما ویزا صادر نکرده است.

مهدی قشقایی راد اضافه نمود: پس از اینکه نسبت به عدم صدور ویزا از طرف کشور میزبان باخبر شدیم بلافاصله پیگیری های مستمری از سوی فدراسیون هندبال دنبال شد، اما در نهایت از پرواز شامگاه سه شنبه جا ماندیم. در ادامه پیگیری های اجرا شده از سوی فدراسیون هندبال و شخص رئیس فدراسیون ساعاتی پیش ویزای تیم ملی صادر شد.

قشقایی راد اضافه نمود: بازیکنان تیم ملی هندبال ساحلی ساعات زیادی را در فرودگاه ماندند و حالا یک روز دیرتر راهی مسابقات خواهیم شدیم و عملا یک روز تمرین و برگزاری مسابقه تدارکاتی را با این اقدام کشور میزبان از دست دادیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 18 اسفند 1401 بروزرسانی: 18 اسفند 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2212

به "اقدام عجیب اندونزی در عدم صدور ویزا برای هندبالیست های ساحلی ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب اندونزی در عدم صدور ویزا برای هندبالیست های ساحلی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید