ردپای 2 زن در قتل معمایی مرد 3 زنه

به گزارش سفر به کیش، دو زن و یک پسر که در پرونده قتل مرد سه زنه تهرانی دستگیر شده اند، هر یک قتل را به گردن دیگری می اندازند.

ردپای 2 زن در قتل معمایی مرد 3 زنه

به گزارش، شامگاه 23 آذر سال جاری مردی جوان برای سیگار کشیدن از خانه شان بیرون آمد که با مرد 82 ساله ای که غرق خون بود روبه رو شد و خیلی زود در تماس با پلیس و اورژانس برای نجات جان این مرد درخواست یاری کرد. بدین ترتیب، پیرمرد تنها به بیمارستان منتقل شد و ماموران کلانتری 111 هفت چنار در محل حاضر شدند و در آنالیز ها خانه پیرمرد زخمی شناسایی شد که رد خون در داخل خانه و از اتاق خواب به بیرون کشیده شده بود. ماموران در تحقیقات پی بردند که این مرد در گذشته دو بار ازدواج نموده و همسرانش فوت نموده اند و از چندی قبل نیز با یک زن که یک فرزند پسر دارد ازدواج نموده است. وقتی زن سوم و پسرش هدف تحقیق قرار گرفتند ادعا کردند که مرد زخمی دست به خودکشی زده است، اما پلیس با توجه به رد خون که روی دیوار و کف اتاق نمایان بود اقدام به دستگیری این مادر و پسر کرد.

تحقیقات پلیسی ادامه داشت که پیرمرد سه زنه روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و در ادامه تجسس ها پسرخوانده این مرد ماجرای جدیدی را پیش روی ماموران قرار داد. پسر جوان ادعا کرد که مادرش با همدستی زن همسایه که در طبقه بالای خانه شان زندگی می نماید دست به قتل ناپدری اش زده اند. زن سوم قربانی جنایت معمایی نیز وقتی شنید پسرش او را به عنوان قاتل معرفی نموده است به ماموران گفت: من قاتل نیستم، همسایه طبقه بالا خانه مان یک سگ دارد و از کف آشپزخانه اش، آب به سقف خانه مان ورود نموده و شوهرم بار ها سر موضوع نشتی آب و سگ با زن همسایه بحث نموده بودند و حتی کارشان به شکایت رسید و احتمال می دهم این زن با اجیر کردن یک قاتل دست به قتل شوهرم زده است.

کارآگاهان در ادامه آنالیز ها به سراغ زن همسایه رفتند و او را دستگیر کردند که وی نیز به ماموران گفت: من با مرد همسایه به خاطر وجود حیوان خانگی و نشتی آب از آشپزخانه ام، اختلاف داشتیم، ولی هیچ وقت تصمیم به قتل نگرفتم و حتی قصد داشتم برای خاتمه دادن به این اختلافات خانه ام را تغییر دهم و احتمال می دهم قتل از سوی زن سوم اجرا شده باشد. بنا به این گزارش، در حالی که هر سه متهم در بازداشت پلیس قرار دارند، همگی قتل را به گردن دیگری می اندازند که تحقیقات ویژه برای گره گشایی این پرونده پیچیده در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 673

به "ردپای 2 زن در قتل معمایی مرد 3 زنه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای 2 زن در قتل معمایی مرد 3 زنه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید