درودگر: لغو ممنوعیت جذب خارجی ها کذب است ، مشکل الکس نوری با استقلال حل می گردد

به گزارش سفر به کیش، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: قانون می گوید قرارداد تیم ها با مربیان و باشگاه ها باید ریالی باشد، اما درخصوص الکس نوری مسئله خاصی وجود ندارد و مشکل پیوستنش به استقلال حل می گردد.

درودگر: لغو ممنوعیت جذب خارجی ها کذب است ، مشکل الکس نوری با استقلال حل می گردد

گروه ورزشی خبرنگاران- پس از تحریم صداوسیما توسط AFC برای پخش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا موجی از نگرانی در بین طرفداران فوتبال ایجاد شد تا مبادا تماشای این رقابت ها را از دست بدهند؛ اما صداوسیما با دور زدن این تحریم عجیب و ناعادلانه بدون هیچ مسئله ای بازی ها را پخش کرد که این موضوع به گوش کنفدراسیون فوتبال آسیا رسید.

حال زمزمه هایی مبنی بر واکنش AFC به این مسئله به گوش می رسد و محتمل است ایران را از نامزدی جام ملت های آسیا کنار بگذارد یا اینکه سهمیه نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را دستخوش تغییر کند. در همین رابطه صادق درودگر، عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مصاحبه با خبرنگار خبرنگاران که ممکن است تهدیدات کنفدراسیون اجرایی گردد، گفت: هنوز نامه و یا ابلاغی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در واکنش به پخش مسابقات لیگ قهرمانان از سوی صداوسیما به دست ما نرسیده است.

درودگر همچنین درخصوص قرارداد احتمالی الکس نوری با استقلال گفت: قانون می گوید قرارداد تیم ها با مربیان و باشگاه ها باید ریالی باشد اما درخصوص الکس نوری مسئله خاصی وجود ندارد و مشکل پیوستنش به استقلال حل می گردد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در سرانجام شایعه لغو قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی را تکذیب کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1208

به "درودگر: لغو ممنوعیت جذب خارجی ها کذب است ، مشکل الکس نوری با استقلال حل می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: لغو ممنوعیت جذب خارجی ها کذب است ، مشکل الکس نوری با استقلال حل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید