خبرنگاران پیرانشهر تا سرانجام امسال صاحب بیمارستان جدید می شود

به گزارش سفر به کیش، ارومیه- خبرنگاران- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: بیمارستان جدید 64 تختخوابی پیرانشهر تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می رسد که این امر اثر بسیار زیادی در راستای رفع مشکل بیماران این شهرستان خواهد داشت.

خبرنگاران پیرانشهر تا سرانجام امسال صاحب بیمارستان جدید می شود

جواد آقازاده روز پنجشنبه در دیدار با فرماندار و نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی افزود: بیمارستان این شهرستان در حال حاضر از 65 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

وی با اشاره به حمایت مالی در راستای بهبود تجهیزات بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر نیز اضافه کرد: طی سال های اخیر بیش از 32 میلیارد ریال برای این بیمارستان هزینه شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: همچنین با اختصاص اعتبار از طرف دانشگاه، به زودی خانه بهداشت روستای جران نیز در این شهرستان تحویل داده خواهد شد.

وی ادامه داد: احداث پروژه های پایگاه اورژانس 115 تمرچین و خانه بهداشت سیلوه نیز به صورت اولویت دار توسط دانشگاه علوم پزشکی پیگیری می شود.

آقازاده با بیان اینکه پیرانشهر در شرایط قرمز شیوع بیماری کرونا قرار گرفته است، اظهار کرد: میادین دواب، پارک ها و هر جایی که محل تجمع افراد است، باید بسته شود تا شاهد طغیان بیماری کرونا نباشیم.

علی ترابی فرماندار پیرانشهر نیز در این دیدار با اشاره به نیاز این شهرستان به 6 دستگاه ونتیلاتور گفت: در راستای بهبود شرایط ارائه خدمات به شهروندان، طبقه پایین سی تی اسکن به بخش ایزوله اختصاص داده شده است که در صورت تایید دایره فنی دانشگاه این آغاز به کار خواهد کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی همچنین با حضور در بیمارستان امام خمینی (ره) پیرانشهر از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی قرار گرفته است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1091

به "خبرنگاران پیرانشهر تا سرانجام امسال صاحب بیمارستان جدید می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیرانشهر تا سرانجام امسال صاحب بیمارستان جدید می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید