جنجال مادر زن مهدی قائدی بعد از دخترش !

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران: همسر مهدی قائدی عکس جدیدی را در کنار مادر جذابش در فضای مجازی منتشر کرد و در آن به مادرش ابراز علاقه کرد.

جنجال مادر زن مهدی قائدی بعد از دخترش !

همسر مهدی قائدی از او بزرگتر است. همسر مهدی قائدی به همراه او در دوبی بسر می برد. فیلم های زیادی را همسر مهدی قائدی از خود منتشر می نماید. در هریک از این فیلم همسر مهدی قائدی زندگی لاکچری خود را به رخ می کشد. یکی از فیلم های همسر مهدی قائدی را مشاهده کنید.

به گزارش خبرنگاران، ستاره معصومی همسر مهدی قائدی عکس جدیدی از مادرش را در استوری اینستاگرامی خود منتشر کرد و برای او نوشت: مادرم تاج سرم.

ستاره معصومی کیست؟

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی است که دیگر این روز شناخته شده تر از مهدی شده البته از بعدی دیگر! ستاره معصومی با معروفیت همسر و لاکچری بازی های خود و نشان داد سر و وضعش معروف ش و حالا تبدیل به بلاگری پر مخاطب شده که به راحتی حتی می تواند تبلیغات بگیرد و درآمدی نجومی هم از ان راه داشته باشد.

ستاره معصومی ظاهرا خود که هیچ کل خانواده اش نیز به لطف آقای داماد در پول غوطه ور شده اند. ستاره از آن جایی که خیلی سعی دارد تا خفن بودن زندگیشان را به رخ آبی ها بکشد به همین علت گاهی پست و استوری هایی منتشر می نماید اما از آن طرف هم حواسش هست تا تعدادشان زیاد نگردد و کسی او را تازه به دوران رسیده خطاب نکند!

همسر آقای فوتبالیست به تازگی استوری هایی از برادر کوچک خود و برادر مهدی در حال ورزش کردن گذاشت که این نشان می دهد آن ها خانوادگی به دبی رفته اند و قطعا با مبلغ زیادی که از امارات دریافت نموده همه چیز را سر و سامان داده اند.

ستاره معصومی از وقتی که به دبی رفته اند سر تا پا برند پوش هم شده است. پیشرفت برای هر کسی که پیش بیاید اتفاقی عالیست اما اینکه دائم در حال فخر فروشی و تیکه به طرفدارانی باشید که دوستداران شما بودند کمی بی انصافیست. در ادامه تصویر جدی خانم معصومی با مهدی قایدی را مشاهده می کنید.

تمسخر لهجه به وسیله ستاره خانم

چندی پیش در بخشی از لایوی که ستاره معصومی همسر مهدی قائدی در دبی گرفته بود لهجه فردی را مسخره می نماید که با واکنش شدید کاربران روبرو می گردد و در لایو او فحاشی می نمایند.

بخشی از ویدیو به علت نمایش فحاشی کاربران بریده شده است. اگر سری به زندگی مهدی قایدی و همسرش در ایران بزنید متوجه می شوید که ندار نبودند اما وقتی با زندگی مجلل حال حاظر این زوج مقایسه کنید می بینید 180 در جه تغییر داشته اند و این نشان دهنده قدر دانی کشور های عربی برای بازیکنان خوبشان است.

همسر مهدی قائدی و او در آرزوی اروپا

ستاره معصومی از نشان دادن هیچ یک از کادو های گران قیمتش نمی گذرد و تک به تک را نشان فالوور هایش می دهد. البته این رفتار او با هجوم نظرات منفی کاربران همراه می گردد اما او همچنان بیش از پیش این حرکت را انجام می دهد.

مهدی قائدی ظاهرا به تیم عربی هم قانع نیست(با اینکه آرزوی خیلی هاست) اما به گفته خود در کوشش است تا به روپا برود که به نظر طرفداران این اتفاق نمی افد و او خود را زیادی دست بالا گرفته است.

منبع: رکنا
انتشار: 1 آذر 1400 بروزرسانی: 1 آذر 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1860

به "جنجال مادر زن مهدی قائدی بعد از دخترش !" امتیاز دهید

1 کاربر به "جنجال مادر زن مهدی قائدی بعد از دخترش !" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال مادر زن مهدی قائدی بعد از دخترش !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید