جزئیات برگزاری مراسم المپیک2020 هفته آینده اعلام می گردد

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران/خراسان رضوی برگزارکنندگان بازی های المپیک توکیو 2020 اعلام کردند که هفته آینده در خصوص چگونگی برنامه ریزی برگزاری مراسم تشریفاتی حمل مشعل المپیک تصمیم گیری خواهند کرد. این برنامه ریزی در میان نگرانی های فزاینده به دلیل شیوع کروناویروس و برگزاری مراسم المپیک در تاریخی دیگر و یا کنسل شدن آن اجرا می گردد.

جزئیات برگزاری مراسم المپیک2020 هفته آینده اعلام می گردد

به گزارش ژاپن نیوز، مدیر اجرایی کمیته المپیک2020، توشیرو مووتو، اظهار کرد: برنامه حمل مشعل المپیک را برای کاهش شیوع کروناویروس محدود خواهیم کرد.

اما هنوز هیچ جزئیاتی در این مورد اعلام نشده است.

سخنگوی کمیته سازماندهی، ماسا تاکایا، در یک نشست خبری فنی در خصوص حمل مشعل المپیک گفت: در خصوص حمل مشعل، برنامه ریزی خاصی شده است.

تاکایا در این نشست خبری مجددا به سیاست برگزاری جداگانه هر رویداد اشاره نمود و تأکید کرد که آیا ضروری است هر رویداد المپیک توکیو 2020 به طور جداگانه برگزار گردد یا خیر.

وی در ادامه اضافه نمود: اگر این رویداد برگزار گردد، کمیته اقداماتی را برای محدود کردن شیوع ویروس اتخاذ خواهد نمود.

مشعل در تاریخ 12 مارس در المپیا، خانه بازی های یونان باستان، قبل از یک حمل هفت روزه در یونان روشن خواهد شد.

حمل پایانی مشعل به طور رسمی در فوکوشیما ژاپن، محل وقوع فاجعه زلزله سال 2011 در تاریخ 26 مارس خواهد بود و سپس در 47 ایالت ژاپن پیش از مراسم افتتاحیه در 24 جولای ادامه خواهد داشت.

مجری NHK (رسانه بین المللی ژاپن) گفته است که کمیته برگزارکننده در حال آنالیز مقدمات آغاز مراسم در فوکوشیما از حدود 3000 شرکت کننده تا کمتر از 1000 نفر است.

NHK گفت: شیوع کروناویروس می تواند تعداد استقبال کنندگان از مشعل را در مراسمی در تاریخ 20 مارس، کاهش دهد.

این مشعل قرار است از بسیاری از مشهورترین نقاط دیدنی ژاپن طی سفر 121 روزه ازجمله کوه فوجی ، پارک یادبود صلح هیروشیما و قلعه کوماموتو عبور کند.

ژاپن پس ازاینکه یکی از اعضاء کمیته بین المللی المپیک اعلام نمود که ممکن است این المپیک به دلیل شیوع کروناویروس لغو گردد، نگران است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 837

به "جزئیات برگزاری مراسم المپیک2020 هفته آینده اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات برگزاری مراسم المپیک2020 هفته آینده اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید