تبلیغات در فضای محیطی ایستگاه های بیدود گامی در گردش اقتصادی

به گزارش سفر به کیش، آزاده دل گفت: با ایجاد فضای تبلیغات بر روی ایستگاه های بیدود چرخ مالی این شرکت می چرخد.

تبلیغات در فضای محیطی ایستگاه های بیدود گامی در گردش اقتصادی

با تور مالزی بهار 99 از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید. با ما به کوالالامپور ، پنانگ و لنکاوی سفر کنید و از سفری دل انگیز لذت ببرید.

یعقوب آزاده دل مدیر سیستم حمل و نقل پارک شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در تشریح جزئیات تازه از بازگشت دوچرخه های اشتراکی بی دود به پایتخت و نحوه خدمت رسانی آن به شهروندان گفت: در بازه ای به دلیل مشکل های به وجود آمده مدیران شرکت دوچرخه های اشتراکی بی دود به این نتیجه رسیدند که فعالیت خود را متوقف نمایند تا شرایط ادامه فعالیت آن ها از سوی شهرداری تهران آنالیز و معین و تکلیف گردد.

مدیر سیستم حمل و نقل پارک شهرداری تهران اضافه نمود: شهروندانی که پیش تر ودیعه استفاده از دوچرخه ةای اشتراکی بی دود را پرداخت کردند و امروز از ادامه استفاده از آن منصرف شدند می توانند با درخواست انصراف پول ودیعه خود را دریافت نمایند و در شکلی دیگر شرکت بی دود برای ادامه فعالیت خود در پایتخت و خدمت رسانی به شهروندان مدلی از قرارداد را ارائه کرد که در آن حق عضویت یک ساله برای شهروندان در نظر گرفته می گردد.

آزاده دل در پاسخ به این سوال که مبلغ حق عضویت یک ساله شهروندان برای استفاده از دوچرخه های اشتراکی به جه میزان است گفت: حق عضویت یک ساله شهروندان برای استفاده از دوچرخه های اشتراکی بی دود 49 هزار تومان و هزینه استفاده از دوچرخه ها نیز همان مبلغ یک هزار و 500 تومان برای هر سی دقیقه است.

او ادامه داد: شهروندان می توانند به ازای این درخواست عضویت در ازای باقی پولی خود به میزان 2 برابر سفر درخواست نمایند.

1100 سفر با دوچرخه بیدود در 27 ایستگاه منطقه 2 تهران

مدیر سیستم حمل و نقل پارک شهرداری تهران تأکید کرد: شرایط ارائه شده از سوی شرکت اشتراکی بی دود شرایطی بهتر از قبل است و در شرایطی که ما با افزایش نرخ بنزین روبرو هستیم شرکت دوچرخه های اشتراکی بی دود تعرفه خود را تغییر نداده است.

آزاده دل توضیح داد: پیش تر هزینه ای که شهروندان برای عضویت جهت استفاده از دوچرخه های اشتراکی بی دود پرداخت می کردند 4 برابر حق عضویت یک ساله آن است و قرار بر این شد با استفاده از فضای محیطی پارکینگ ها عرصه برای گردش اقتصادی این شرکت فراهم گردد.

شهرداری منطقه 2 تهران که برای اولین بار میزبان دوچرخه های اشتراکی بیدود در پایتخت بود با شارژ 27 ایستگاه این شرکت در محله ها سعادت آباد ستارخان و دانشگاه شریف خدمت رسانی به اهالی منطقه 2 را مجدد شروع کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 635

به "تبلیغات در فضای محیطی ایستگاه های بیدود گامی در گردش اقتصادی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات در فضای محیطی ایستگاه های بیدود گامی در گردش اقتصادی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید