بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم، رابطه ام با 2 دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن خوب است

دروازه بان ایتالیایی پاری سن ژرمن می گوید نسبت به پنج سال پیش حس بهتری دارد و از رابطه خوبش با دو دروازه بان دیگر این تیم سخن گفت.

بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم، رابطه ام با 2 دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن خوب است

به گزارش خبرنگاران، جان لوئیجی بوفون که در این تابستان به حضور 17 ساله اش در یوونتوس - تیمی که حتی در سقوط به سری B ایتالیا تنهایش نگذاشت - انتها داد و با قراردادی دو ساله به پاری سن ژرمن فرانسه پیوست، می گوید در سال های اخیر پیشرفت نموده است.

بوفون 40 ساله در گفت وگویی که با نشریه فرانس فوتبال داشت، گفت: اگر از من بپرسید که آیا امروز حس متفاوتی نسبت به زمانی که 35 ساله بودی، داری؟ مایلم بگویم فکر می کنم حس بهتری دارم. شاید شما بگویید که این غیرممکن است. من هم گاهی اوقات که به خانه می آیم با خودم می گویم که غیرممکن است، اما هنوز از ته وجودم حس بهتری نسبت به 5، 6 و یا 7 سال پیش دارم، اما نمی توانم بگویم چرا! شاید به خاطر تغییر رویکردیم است. در نهایت در سن من، مسئله غیرت و انگیزه است.

دروازه بان ایتالیایی PSG که اولین بازی اش را برای این تیم فرانسوی در لوشامپیونه برابر کان انجام داد و سپس در پیروزی مقابل گنگان در ترکیب اصلی پاریسی ها بود، در برتری 3 بر یک پاری سن ژرمن مقابل آنژی جای خود را به آلفونسه آرئولا داد. بوفون همچنین در بازی بعدی این تیم در خانه تیم نیم نیکمت نشین خواهد بود.

جی جی بوفون در مورد رقابتی که با دو دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن برای قرار دریافت در چارچوب دروازه این تیم دارد، گفت: من و آلفونسه و کوین تراب رابطه خوبی با یکدیگر داریم و مثل برادر هستیم. رفتار آنها می تواند الگویی برای دیگران باشد. این خیلی مهم است که ما احترام فراوانی برای یکدیگر قائل باشیم و این نقطه آغاز خوبی است.

وی ادامه داد: فوتبال امروزه تغییر نموده است. تیمی همچون پاری سن ژرمن در طول فصل در حدود 60 بازی انجام می دهد و امیدوارم آلفونسه و کوین بیشتر از فصل پیش بازی نمایند. به نظر غیرقابل تصور است که من تنها در درون دروازه PSG بایستم و بنابراین منطقی این است که ما سه دروازه بان برای استفاده کردن، داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم، رابطه ام با 2 دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن خوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بوفون: نسبت به 5 سال گذشته حس بهتری دارم، رابطه ام با 2 دروازه بان دیگر پاری سن ژرمن خوب است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید