کفش و لباس بازی های کشور های اسلامی از امیدها پس گرفته شد

به گزارش سفر به کیش، اردوی تیم ملی فوتبال امید روز گذشته به دلیل تکمیل نشدن لیست این تیم لغو شد و تیم ملی از اعزام به مسابقات همبستگی کشور های اسلامی انصراف داد و بازیکنان و مربیان این تیم راهی خانه های خود شدند.

کفش و لباس بازی های کشور های اسلامی از امیدها پس گرفته شد

روز گذشته اقلام تهیه شده از سوی کمیته ملی المپیک که در اختیار بازیکنان، مربیان و تدارکات تیم ملی امید قرار گرفته بود، پس گرفته شد و اعضای تیم ملی بعد از تحویل دادن وسایل دریافتی از سوی کمیته ملی المپییک، هتل را ترک کردند.

این اقلام شامل چمدان، کیف، لباس هتلی، لباس تمرین، کفش و ... می شد که کمیته ملی المپیک به دلیل انصراف امید های فوتبال ایران از حضور در مسابقات، آن ها را پس گرفته است.

فراز فاطمی، مدیر تیم ملی فوتبال امید با تایید این موضوع گفت: کمیته ملی المپیک این اقلام را داده بود و از ما هم پس گرفت. به نظرم مسئله ای هم ندارد. آن اقلام برای حضور در مسابقات همبستگی کشور های اسلامی تهیه شده بود، اما ما از این بازی ها کنار رفتیم و طبیعی است که اقلام را هم پس بدهیم.

او با بیان اینکه اقلام ارائه شده از سوی کمیته ملی المپیک در اردوی تیم ملی استفاده نشده است گفت: فقط تیشرت های هتلی بود که استفاده کردیم. به ما گفتند اقلام استفاده شده را ندهید. این اقلام شامل چمدان، کفش، گرمکن و لباس بود که می خواستیم برای حضور در رژه بازی ها استفاده کنیم. به نظرم حق طبیعی کمیته ملی المپیک بود که پس گرفت، چون به مسابقات نرفتیم، از ما تحویل گرفتند و بعد در اردو ها و سفر های تیم ملی امید این البسه را به ما می دهند. هیچ مسئله ای نداریم.

او درباره استفاده از این البسه در تمرینات تیم ملی طی 5، 6 روز گذشته گفت: ما هنگام تمرینات از اقلام فدراسیون فوتبال استفاده کردیم و قرار بود برای حضور در ترکیه و هتل از اقلام کمیته ملی المپیک استفاده کنیم.

تیم ملی فوتبال امید یکی از تیم های اعزامی از سوی کاروان ایران به مسابقات همبستگی کشور های اسلامی بود و از ماه ها قبل تدارکات لازم برای این منظور اجرا شده بود، اما بعد از آغاز اردوی ایران در تهران، بعضی باشگاه ها بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار ندادند و فقط 16 بازیکن همراه تیم ملی امید بودند.

با توجه به اینکه بازی ها هر دو روز یک بار برگزار می گردد، کادر فنی تیم ملی بر داشتن 23 بازیکن و استفاده از دو تیم مختلف در هر بازی تاکید داشت که این مساله نهایی نشد و مهدوی کیا برای حفظ سلامتی بازیکنان و جلوگیری از مصدومیت آن ها، تصمیم به انصراف از این بازی ها گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 13 مرداد 1401 بروزرسانی: 13 مرداد 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2105

به "کفش و لباس بازی های کشور های اسلامی از امیدها پس گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفش و لباس بازی های کشور های اسلامی از امیدها پس گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید