نقطه عطف تیم ملی والیبال در کسب موفقیت از دید موسوی

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران معتقد است که نقطه عطف موفقیت تیم ملی والیبال تمرکز خوب بازیکنان در این روزها است.

نقطه عطف تیم ملی والیبال در کسب موفقیت از دید موسوی

به گزارش خبرنگاران، سید محمد موسوی سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران پس از پیروی سه بر صفر مقابل کانادا در هفته سوم لیگ ملت های 2019 گفت: نسبت به بازی های گذشته روند بسیار خوبی را پیش گرفته ایم و حفظ تمرکز مهم ترین نقطه عطف برای برد خوب در این بازی بود.

او با قدردانی از حضور پرشور طرفداران ارومیه ای برای حمایت از تیم ملی ایران در سالن غدیر، اظهار کرد: با اینکه تماشاگران از هیچ کوششی برای تشویق تیم خودشان دریغ نکردند اما همین موضوع فشارها بر روی تیم ما را نیز افزایش می دهد چون کوشش می کنیم بهترین نتیجه را برای شاد کردن آنها کسب کنیم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: از اول بازی توانستیم تمامی فشارها را مدیریت کنیم و تمامی نکاتی که توسط مربی و اعضای تیم به بازیکنان گوشزد شده را تا به امروز رعایت کردیم تا در نهایت به صورت بهترین شکل برنامه ما اجرا شد.

او در خصوص عملکرد تیم ملی کانادا در ست دوم بازی نیز گفت: فشار بازی در ست دوم بیشتر شد چون کانادا دریافت ها و دفاع های خوبی در این ست داشت. دو بازی دیگر را پیش رو داریم اما تمام توان خود را به کار می گیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را به دست آوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 222

به "نقطه عطف تیم ملی والیبال در کسب موفقیت از دید موسوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقطه عطف تیم ملی والیبال در کسب موفقیت از دید موسوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید