ماجرای ناپدید شدن 2 توریست در اصفهان

به گزارش سفر به کیش، فرماندار سمیرم از جستجوی 3 روزه برای یافتن 2 توریست در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم اطلاع داد.

ماجرای ناپدید شدن 2 توریست در اصفهان

به گزارش ایسنا، مراد الیاس پور فرماندار سمیرم درباره ناپدید شدن 2 جهانگرد در روستای آب ملخ شهرستان سمیرم اظهار کرد: 2 جهانگرد اصفهانی که برای گردش به روستای آب ملخ سمیرم رفته بودند از روز پنجشنبه 27 مرداد ناپدید شده اند. منطقه آب ملخ آبشاری به نام تخت سلیمان دارد که به علت خطر زیاد آن، نرده های فلزی و علائم هشداردهنده برای حفاظت از جهانگردان در این منطقه نصب شده است که ظاهراً این 2 جهانگرد به نام های احمدیان و سیستانی به این علائم هشداردهنده توجهی ننموده اند و از نرده های فلزی عبور نموده اند.

وی اضافه کرد: بعد از نرده ها صخره های خطرناکی وجود دارد که در زیر این صخره ها رودخانه ای خروشان در جریان است و آب در این ناحیه شتاب زیادی دارد. به احتمال قوی این 2 جهانگرد داخل آب رفته اند و شدت جریان رودخانه آنان را با خود بُرده است.

فرماندار سمیرم گفت: در سه روز گذشته تیم های هلال احمر مشغول جستجو برای یافتن این دو جهانگرد هستند و فعلاً آبِ رودخانه گل آلود است و تا به امروز این جستجو ها بی حاصل بوده است، اما عملیات جستجو کماکان ادامه دارد.

الیاس پور با بیان اینکه با توجه به شرایط، احتمال زنده بودن جهانگردان اصفهانی ضعیف است، توضیح داد: به هر حال جستجو تا یافتن این 2 نفر ادامه خواهد داشت. البته درخواست نیرو های بیشتر برای جستجو به اصفهان داده ایم.

وی اظهار داشت: اگر این 2 جهانگرد غرق شده باشند، احتمال اینکه جریان آب اجساد آنان را تا 15 کیلومتر بُرده باشد، وجود دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 شهریور 1401 بروزرسانی: 10 شهریور 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2122

به "ماجرای ناپدید شدن 2 توریست در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ناپدید شدن 2 توریست در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید