فال ابجد امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402؛ رقابت کنید، اما فقط برای لذت بردن!

به گزارش سفر به کیش، فال ابجد امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است که بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در این فال مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402؛ رقابت کنید، اما فقط برای لذت بردن!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

میزان

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 24 فروردین ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: ج ج ج

طوری رفتار نکنید که انگار قبلا به شما هشدار داده نشده است. قبلا درباره عواقب کارهایتان به شما هشدار داده شده است. باید تصمیم بگیرید که به مسیر خود ادامه دهید، یا خیر. نکاتی که به شما گوشزد شده را نادیده نگیرید. در غیر این صورت، پیامد های اقدامات بی پروای خود را خواهید دید.

اردیبهشت: آ ج ب

شیوه اداره زندگی تان، تا حدودی بر دنیای خارج از زندگی شخصی تان تاثیر می گذارد. دوستان، همکاران، اعضای خانواده و اطرافیان شما گاهی اوقات متوجه نمی شوند که چه اتفاقی دارد می افتد. آن ها سعی می نمایند به شما یاری نمایند و شرایط شما را تا حد امکان آسان نمایند. اما از چالش هایی که شما با آن روبه رو هستید، مطلع نیستند و باعث می شوند مضطرب تر شوید.

خرداد: آ د ج

پول به راحتی راهش را به سمت شما پیدا می نماید. این موضوع الهام بخش همه کسانی است که به میزان شما پیروز نیستند. مراقب باشید مغرور نشوید، زیرا برایتان عواقب خوبی ندارد. اکنون به وسیله انرژی مثبتی احاطه شده اید که غرور و از خود راضی بودن می تواند آن را خراب کند.

تیر: ج ج د

امروز ممکن است به طور غیرمنتظره ای عملکرد خوبی داشته باشید و این عملکرد خوب، به دادتان می رسد. رویداد های غیر منتظره ای رخ خواهند داد که به نفع شما هستند. این رویداد ها تا چند روز آینده ادامه خواهند.

مرداد: د ب ب

احساس می کنید پیوند مشترکی بین شما وجود دارد. وقتی با هم هستید، شور و شوقی را در وجودتان احساس می کنید. امروز مکالمه جالبی بین شما شکل می گیرد. شما مطمئن هستید که این احساس متقابل است. پس منتظر چه هستید؟ وقت آن رسیده که اقدام اصلی را انجام دهید!

شهریور: ب ب ج

اگر مجرد هستید، مطمئنا در چند هفته آینده یک عشق طولانی مدت وارد زندگی تان می گردد. به احتمال زیاد، می توانید اشتیاقی عاشقانه را در خود پیدا کنید. این هفته برایتان شامل تعاملات اجتماعی زیادی است. وقت آن است که بروید و از لحظات تان لذت ببرید!

مهر: آ ب ب

شما در شغل تان آنقدر از جان مایه می گذارید که مردم فکر می نمایند کسب و کار خودتان است! این ویژگی همان چیزی است که نظر کارفرمای شما را به خود جلب می نماید. او برنامه های خوبی برای شما دارد. این ویژگی را حفظ کنید و به کوشش خود ادامه دهید. به زودی چیز های خوبی در انتظار شماست.

آبان: د د ج

چالش برانگیزترین چیزی که باید بپذیرید، این موضوع است که کسی به اعتماد شما خیانت نموده است. باید بتوانید این موضوع را بپذیرید، از آن عبور کنید و از نو آغاز کنید. حاضرید او را ببخشید، اما آیا حاضرید فراموش کنید؟ باید آن را به طور کامل فراموش کنید و آن شخص خاص را برای همواره از زندگی خود حذف کنید. این تصمیم دشواری است.

آذر: ب ب د

امروز از صمیم قلب دلتان می خواهد با شریک عاطفی تان باشید. انجام کار های ساده با یکدیگر می تواند پیوند مشترک شما را محکم کند. برای با هم بودن کمی وقت بگذارید. اکنون ممکن است زمان خوبی برای رفتن به تعطیلات باشد.

دی: د آ ج

شفافیت افکار شما، مزیت شما در شرایط پرتنش است. فرآیند های مغزی شما چیزی است که دیگران به آن غبطه می خورند. شما از این موهبت طبیعی برخوردارید و از آن نهایت استفاده را می برید.

بهمن: ج ج آ

امروز، روز خوبی برای استراحت کردن است. با کسی که دوستش دارید وقت بگذرانید. اگر مایل هستید، به مرور خاطرات خوب بپردازید. در خصوص هیچ موضوع جدی بحث نکنید.

اسفند: د د د

رقابت کنید، اما فقط برای لذت بردن! به یاد داشته باشید که زندگی برای لذت بردن است، اما نه به طور افراطی. از تفریح های فعلی خود لذت ببرید. اگر می خواهید برنده باشید، ریسک کنید. ریسک سرمایه گذاری را بپذیرید، وگرنه ممکن است ضرر کنید.

منبع: فرادید
انتشار: 24 فروردین 1402 بروزرسانی: 24 فروردین 1402 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2224

به "فال ابجد امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402؛ رقابت کنید، اما فقط برای لذت بردن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز پنجشنبه 24 فروردین 1402؛ رقابت کنید، اما فقط برای لذت بردن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید