شرط فرهاد مجیدی برای جدایی رشید مظاهری

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران: استقلال در پی تقویت کردن تیمش در نیم فصل دوم است و عنوان شده که قرار است 4 بازیکن نو به خدمت بگیرد. در این بین از 2 بازیکن نو ایرانی و 2 بازیکن خارجی به عنوان گزینه های تازه فرهاد مجیدی نام برده شده است.

شرط فرهاد مجیدی برای جدایی رشید مظاهری

به گزارش خبرنگاران، یکی از گزینه های ایرانی مدنظر فرهاد مجیدی برای استقلال صالح حردانی، مدافع راست باشگاه فولاد است. صالح پیش از رقابت های این فصل لیگ برتر هم در فهرست خرید استقلال قرار داشت که انتقالش نهایی نشد. با این حال، مسئله الان متفاوت شده و فرهاد مجیدی قصد دارد این بازیکن فولاد را با معاوضه بازیکنانش به خدمت بگیرد. مجیدی از علاقه فولاد به جذب رشید مظاهری باخبر است و از همین رو پیشنهاد داده که رشید مظاهری به علاوه یک بازیکن دیگر از استقلال را به فولاد می دهد و در عوض صالح حردانی را به خدمت می گیرد.

با این حال مشکل اینجاست که رشید مظاهری عنوان کرده علاقه ای به معاوضه شدن ندارد و در پی گرفتن رضایتنامه از استقلال است تا تیم بعدی را خودش انتخاب کند. رشید با استقلال تا پایان فصل قرارداد دارد و فقط در صورت فسخ، می تواند به تیم دیگری برود. اینجا فقط دو راه پیش رو مانده؛ یا اینکه رشید تا انتهای فصل در استقلال بماند، موردی که نه به درد خودش می خورد و نه استقلال، و یا اینکه قراردادش را فسخ کند و در همین نیم فصل به تیم جدیدی برود.

حالا که مظاهری با پیشنهاد معاوضه شدن با بازیکن فولاد مخالفت کرده، شایعه شده که فرهاد مجیدی و باشگاه استقلال برای جدایی این دروازه بان از استقلال شرط گذاشته اند: شرط مذکور این است که رشید مظاهری قول بدهد به پرسپولیس نرود!

پرسپولیسی ها بعد از جدایی بوژیدار در پی خریدن دروازه بان جدیدی هستند و از رشید مظاهری به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی رادو در پرسپولیس یاد می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2021

به "شرط فرهاد مجیدی برای جدایی رشید مظاهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط فرهاد مجیدی برای جدایی رشید مظاهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید