تفریح کلمه ساز فراوری می گردد

به گزارش سفر به کیش، تفریح کلمه ساز از تازه ترین محصولات کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان است که با همکاری شرکت بازی تا فراوری می گردد.

تفریح کلمه ساز فراوری می گردد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاراناداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، تفریح کلمه ساز با دارا بودن حروف انگلیسی با هدف یاری به آموزش زبان انگلیسی برای بچه ها و نوجوانان و با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت بازی تا در مرحله طراحی و پیش فراوری واقع شده است.

این تفریح با شمارگان 10هزار عدد برای گروه سنی 8 سال به بالا طراحی و فراوری خواهد شد، اما بچه ها در گروه های سنی پایین تر نیز با توجه به سطح آشنایی به زبان انگلیسی می توانند از این بازی استفاده نمایند.

امروزه در سیستم های آموزشی سراسر جهان در کنار کتاب، از ابزار های یاری آموزشی استفاده می گردد و این تفریح نیز در گروه تفریح های آموزشی و یاری آموزشی واقع شده است.

مدیر شرکت بازی تا درباره این محصول اعلام کرد: زبان آموزان، بچه ها و نوجوانان با این تفریح، آموزش آسان تر و یادگیری ماندگارتری را در قالب بازی و آموزش تجربه خواهند کرد و همان طور که در شعار بازی آورده شده، بدون محدودیت می توانند کلمات انگلیسی در سطوح مختلف بسازند.

محسن رجبی اضافه کرد: این بازی در کنار آموزش و تقویت مهارت انگلیسی بازیکنان، تمرکز و مهارت یادگیری آن ها را نیز تحت تاثیر قرار می دهد.

شرکت بازی تا با طراحی و فراوری تفریح های آموزشی، یاری آموزشی و فکری به علت دقت در طراحی و کیفیت مطلوب محصولات توانسته مخاطبان بسیاری در گروه سنی کودک و نوجوان در سطح کشور داشته باشد.

تفریح ذره بین که تا به امروز چهار بار تجدید فراوری شده از دیگر همکاری های مشترک اداره کل تفریح های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با شرکت بازی تا است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 فروردین 1401 بروزرسانی: 29 فروردین 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2009

به "تفریح کلمه ساز فراوری می گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "تفریح کلمه ساز فراوری می گردد" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریح کلمه ساز فراوری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید