خبر خوش برای تهرانی ها ، خانه های کوچک متراژ در راهند

سخنگوی هیات دولت از احداث خانه های کوچک متراژ برای مردم شهر تهران اطلاع داد.

خبر خوش برای تهرانی ها ، خانه های کوچک متراژ در راهند

ایسنا نوشت: علی ربیعی در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره گفتن یک خبر خوب به تهرانی ها گفت: خبر خوب قابل تفسیر است اما خبر مرتبط این است که علائم بسیار خوبی هست از اینکه در سال آینده یا انتها سال جاری با رشد مالی خوبی روبرو هستیم.

وی گفت: من نمی گویم ارزانی می گردد چرا که بر این مردم به خصوص در جنوب و حاشیه شهرها فشار زیادی وارد شد اما جلوی رشد تورم را گرفتیم و رشد منفی شده است و در بعضی کالاها نیز شاهد کاهش قیمت هستیم.

ربیعی با بیان اینکه در مسکن نیز تصمیمات خوبی گرفتیم گفت: با بحث رئیس جمهور، شهرداری های کلانشهر و در پیشگام آنها حناچی در جلسه مسکن اعلام نمود که خانه های کوچک برای افراد به خصوص افرادی که تازه ازدواج نموده اند ایجاد می گردد.

وی در ادامه با بیان اینکه من سخنگوی انتقال سخن مردم به دولت هم هستم و مردم در این انتخابات حرف می زنند گفت: این انتخابات عالی ترین سطح مشارکت مردم است و از چند جنبه برایم مهم است. چرا که این روزها شاهد هستیم که بعضی ها می گویند مردم مایوس شده و بریده اند و بعضی ها می گفتند که مردم به کنج رفته و نسبتی با نظام حاکمیت ندارند اما با این حضور پرشور از این مسئله عبور کردیم.

وی گفت: از یک طرف دیگر در این برهه احتیاج بود که اداره کشور به سمت جوامع خرد برود و می بایست مدیریت به محلات برگردانده می شد و حتی طرحی داشتیم که بعضی از مسئولیت های خدماتی کشور به سازمان ها و یا مدیریت های محلی و کوچک سپرده گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 مهر 1398 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 240

به "خبر خوش برای تهرانی ها ، خانه های کوچک متراژ در راهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای تهرانی ها ، خانه های کوچک متراژ در راهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید