خبرنگاران حمله دموکرات ها به ترامپ در برنامه تبلیغ تلویزیونی

به گزارش سفر به کیش، تهران- خبرنگاران- دموکرات ها در یک تبلیغ تلویزیونی جدید از کوشش های دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا برای بازگشایی مدارس در پاییز و بحبوحه شیوع گسترده کرونا انتقاد کردند.

خبرنگاران حمله دموکرات ها به ترامپ در برنامه تبلیغ تلویزیونی

به گزارش خبرنگاران به نقل از تارنمای هیل، در این تبلیغ تلویزیونی که دوشنبه پخش شد، آمده است: سایر کشورها از دستورالعمل ها پیروی کردند اما او علم را نادیده گرفت.

در این تبلیغ تلویزیونی، کوشش ترامپ برای بازگشایی مدارس در پاییز، کوششی ناامیدانه به منظور نجات خود در انتخابات توصیف شده است.

راوی در این تبلیغ تلویزیونی می گوید: آیا یقین دارید که او بهترین کار را برای فرزندان ما انجام می دهد؟ ترامپ شکست خورده است.

یک مشاور کمیته ملی حزب دموکرات به شبکه سی.ان.ان گفت که این تبلیغ در شبکه های کابلی ایالت های کلیدی پخش می گردد و به مدت دو هفته کارزاری علیه کوشش ترامپ برای بازگشایی مدارس ادامه خواهد داشت.

جو بایدن نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری طرحی را برای بازگشایی امن مدارس ارائه کرد.

وی گفته که برای بازگشایی امن مدارس باید کرونا را تحت کنترل درآورد و دستورالعمل های ایمنی در ایالتها و مدارس به اجرا در خواهد آمد.

بایدن وعده داده است که در صورتی که به ریاست جمهوری انتخاب گردد، یاری های اقتصادی اضطراری در اختیار مدارس دولتی و مهدکودک ها قرار خواهد داد.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1127

به "خبرنگاران حمله دموکرات ها به ترامپ در برنامه تبلیغ تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران حمله دموکرات ها به ترامپ در برنامه تبلیغ تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید