50 دلیل بی کفایتی ترامپ از زبان سیمپسون ها

به گزارش سفر به کیش، سریال کارتونی سیمپسون ها که به پیشگویی های نزدیک به واقعیت خود معروف است، در قسمتی اختصاصی به 50 دلیل اشاره می کند که چرا انتخاب دوباره دونالد ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا می تواند فاجعه بار و وحشتناک باشد.

50 دلیل بی کفایتی ترامپ از زبان سیمپسون ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، برای مردم آمریکا هیچ چیز ترسناک تر از انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در این کشور نیست امری که آن را به آغازی مناسب برای سی ویکمین ویژه برنامه خانه درختی وحشت (Treehouse of Horror) مجموعه تلویزیونی سیمپسون ها تبدیل کرده که هرساله به مناسبت فرارسیدن هالووین با درون مایه ای از طنز و وحشت پخش می شود.

خالقان انیمیشن سیمپسون ها به دلیل پیش بینی ظهور ساعت های هوشمند، ربات های کتابدار، تماس تصویری، شیوع ویروس ابولا و چند مورد دیگر در این مجموعه لقب نوستراداموس قرن 21 را به خود اختصاص داده اند. این انیمیشن پرطرفدار که 19 سال پیش در یکی از قسمت هایش رئیس جمهور شدن دونالد ترامپ را پیش بینی کرده بود، در یک قسمت جدید روز انتخابات را به تصویر می کشد که در آن مارج به هومر یادآوری می کند در رای گیری شرکت کند اما وی با وجود تمام اتفاقات چهار سال گذشته هنوز درباره رای خود مردد است.

در این اپیزود فهرستی از 50 اقدامی که صلاحیت دونالد ترامپ برای تصدی دوباره مقام ریاست جمهوری را از وی سلب کرده است، ذکر می شود که البته به نوشته ورایتی فهرست کاملی نیست.

در قفس کردن بچه ها مهاجر، زباله دانی (shithole) خواندن کشورهای آفریقایی، حمایت از برتری طلبان سفیدپوست، افشای اسناد محرمانه برای سفیر روسیه، دروغگویی درباره تعداد افراد شرکت کننده در مراسم تحلیفش، خودداری از انتشار اسناد مالیاتی، افشای اطلاعات درباره بمب گذاری تروریستی در منچستر آرنا انگلیس به رسانه ها، شرکت دادن دخترش ایوانکا ترامپ در اجلاس گروه 7، ایجاد فساد در کنگره، از بین بردن دمکراسی، خروج از سازمان بهداشت جهانی، خروج از معاهده تغییرات اقلیمی پاریس، تشویق شهروندان آمریکایی به خوردن وایتکس (ماده سفیدکننده) برای درمان کرونا تنها چند مورد از 50 بند فهرست سیمپسون ها از بی کفایتی های رئیس جمهوری آمریکا هستند.

سی ویکمین قسمت از خانه درختی وحشت مجموعه سیمپسون ها یکشنبه 18 اکتبر (27 مهر) از شبکه فاکس پخش می شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آبان 1399 بروزرسانی: 27 آبان 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1251

به "50 دلیل بی کفایتی ترامپ از زبان سیمپسون ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 دلیل بی کفایتی ترامپ از زبان سیمپسون ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید