ترفیع اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با انجام فعالیتهای فناورانه

به گزارش سفر به کیش، فعالیت فناورانه و ایجاد شرکت دانش بنیان سبب ترفیع مرتبه علمی اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می گردد.

ترفیع اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با انجام فعالیتهای فناورانه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگاران، دکتر وحید ضرغامی قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و مدیرکل سیاست گذاری و نظارت راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به دنبال پیگیری برنامه جامع تحول فناوری ـ نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی هستیم، گفت: یکی از عناصر اصلی پیشبرد اهداف فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی، اعضای هیأت علمی هستند که در این راستا آیین نامه حمایت از فعالیت فناورانه اعضای هیأت علمی تدوین شده که به زودی ابلاغ خواهد شد.

وی اظهار کرد: براساس این آیین نامه؛ فعالیت فناورانه و ایجاد شرکت دانش بنیان سبب ترفیع مرتبه علمی اعضای هیأت علمی می گردد. جذب هیأت علمی پژوهشی و فناوری با توجه ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

ضرغامی با تأکید بر اینکه یکی از حوزه های اصلی مدنظر معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی، موضوع کشاورزی بوده که احتیاج استراتژیک کشور است، اضافه کرد: بحث امنیت غذایی، اشتغال زایی و جهش فراوری از رهگذر توجه ویژه به حوزه کشاورزی در دسترس است. به همین دلیل توجه به این حوزه به صورت جدی اولویت معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه محسوب می گردد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی گفت: امیدواریم بتوانیم به وسیله سراهای نوآوری، صنعت کشاورزی را در کشور تقویت کنیم. به دنبال این هستیم که به شکل عملیاتی موانع را از سر راه صنعت کشاورزی برداریم چراکه توجه جدی به این مهم یکی از راه های برون رفت کشور از مسائل مالی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1271

به "ترفیع اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با انجام فعالیتهای فناورانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفیع اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد با انجام فعالیتهای فناورانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید