برگزاری اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به صورت مجازی

به گزارش سفر به کیش، ایسنا/ براساس آخرین اخبار واصله، برگزاری اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به صورت مجازی صورت می گیرد.

برگزاری اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به صورت مجازی

داستان چیست؟

جایزه ملی تعالی گردشگری در سطح کشور با بهره گیری از مدل تعالی صنعت گردشگری به عنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمان ها، بنگاه ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری هر ساله برگزار می گردد.

با بکارگیری مدل تعالی صنعت گردشگری، در این صنعت، سازمان ها علاوه بر بهره مندی از دستاوردهای متعدد مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و ... می توانند از یکسو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه های بهبود در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمان ها در صنعت گردشگری به ویژه بهترین آنها مقایسه نمایند.

در اسفندماه هرسال، همایش اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار و مجموعه های گردشگری شرکت نماینده در فرایند ارزیابی آن سال، متناسب با سطح تعالی مجموعه معرفی شده و مورد قدردانی قرار می گیرند.

سال جاری با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا برگزاری این همایش پس از دوبار کنسل شدن در 14 مردادماه 1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور محدود مدعوین از ساعت 18 تا 20 در سالن شهید کاظمی آشتیانی واقع در بزرگراه اشرفی اصفهانی، خیابان قموشی، خیابان بهار، خیابان هما، دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می گردد.

بنابر اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، این مراسم به صورت مجازی از سایت پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی به آدرس iccip.ir پخش می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1134

به "برگزاری اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به صورت مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به صورت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید