بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

به گزارش سفر به کیش، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) ضمن ارزیابی فرایند آموزش دانشجویان از بخش های مختلف این دانشگاه بازدید کرد.

بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در این بازدید، با تاکید بر رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و درمانی، گفت: اماکن و مراکز آموزش نظامی جزء امن ترین اماکن از لحاظ رعایت موارد بهداشتی بوده و کمترین آسیب را دیده است؛ امیدواریم در آینده نیز با نظارت دقیق فرماندهان و رعایت کامل کارکنان، فرایند کنترل و پیشگیری کرونا در این مراکز حفظ گردد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی خاطر نشان کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب علمی،تربیتی و نظامی باید محیطی برای دانشجویان دانشگاه پدافند فراهم گردد تا جوانان حاضر در این دانشگاه بتوانند با خیالی آسوده وفراغ بال آموزش های لازم رافرا بگیرند و در میدان رزم، با اقتدار وظایف محوله را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

امیر سر تیپ صباحی فرد با اشاره به اهمیت خاص و ماموریت ویژه دانشگاه پدافند هوایی و مطالبات جدی فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) از دانشگاه افسری، به اهمیت پرورش و تربیت مطلوب دانشجویان اشاره نمود و آن را مهمتر از بحث آموزش دانست.

وی اضافه نمود:طبق سیاست های اعمال شده در امر آموزش و با همکاری اساتید و فرماندهان دانشگاه پدافند هوایی، سیاست علمی این مرکز آموزشی افزایش مهارت های علمی و عملی دانشجویان است.

در ادامه این بازدید فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، گروهان نو ساخت شهید جودکی و ساختمان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه را افتتاح کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1451

به "بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید امیر سرتیپ صباحی فرد از دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید