انتخاب سیدحسین حسینی باعث کمر درد رشید مظاهری شد؟ خبرنگاران

به گزارش سفر به کیش، به نظر می رسد دروازه بان استقلال وقتی متوجه شد جایی در ترکیب این تیم مقابل مس رفسنجان ندارد، مصدومیت را بهانه و تمرین را ترک کرد، هرچند مدارک منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد او واقعا برای ام آر آی به آزمایشگاه مراجعه نموده است.

انتخاب سیدحسین حسینی باعث کمر درد رشید مظاهری شد؟ خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بعد از بازی با سپاهان و گل هایی که استقلال دریافت کرد، تقریبا همه می دانستند بازی با مس رفسنجان، سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال قرار می گیرد، اما این موضوع در تمرینات تعیین نبود.

با این حال امروز که محمود فکری تصمیم گرفت در تمرین از سیدحسین حسینی درون دروازه تیم اصلی استقلال استفاده کند، شنیدیم رشید مظاهری کمردرد را بهانه کرد تا نیمکت نشینی او در این بازی به مصدومیت ربط داده گردد و نه به فرمول فکری و مرفاوی که بعد از هر شکست دروازه بان تیم را عوض می نمایند.

همچنین اینکه گفته می گردد مظاهری با نحوه تمرین دادن سعید عزیزیان مشکل دارد، به نظر نمی رسد درست باشد چرا که این دروازه بان در روز های گذشته بدون مشکل با مربی خود کار نموده بود.

دقایقی پیش عکسی در فضای مجازی پخش شده بود که رشید مظاهری به دلیل طی کردن فرایند درمانی کمرش، به بیمارستان مراجعه نموده و MRI هم گرفته است.

باید دید در نهایت رشید مظاهری به چه دلیل تمرین استقلال را ترک نموده است. آیا واقعا کمر درد باعث شده تمرین را نیمه کاره رها کند یا کمر درد بهانه ای است برای نیمکت نشینی مظاهری که دروازه بان اول استقلال در فصل جاری است.

مظاهری بعد از نمایش های خیره نماینده اش در دروازه استقلال، مقابل سپاهان روز پر فروغی نداشت و فکری باری بازی با مس رفسنجان، حسینی را به میدان می فرستد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 فروردین 1400 بروزرسانی: 14 فروردین 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1522

به "انتخاب سیدحسین حسینی باعث کمر درد رشید مظاهری شد؟ خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخاب سیدحسین حسینی باعث کمر درد رشید مظاهری شد؟ خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید