اعزام بالگرد و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده کرمان

به گزارش سفر به کیش، سرتیپ معمارباشی گفت: یک فروند بالگرد و چندین دستگاه ماشین آلات سنگین برای امداد رسانی، بازگشایی معابر و کنترل سیلاب به منطقه سیل زده ریگان در استان کرمان اعزام شده است.

اعزام بالگرد و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده کرمان

به گزارش ، امیر سرتیپ دوم مهدی معمار باشی فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش گفت: در پی وقوع سیل در مناطقی از استان کرمان، برابر اوامر سلسله مراتب فرماندهی، یک فروند بالگرد و چندین دستگاه ماشین آلات سنگین را در قالب تیم های مقابله با حوادث غیر مترقبه برای امداد رسانی، بازگشایی معابر و کنترل سیلاب به منطقه سیل زده ریگان در استان کرمان اعزام کرده ایم که از روز گذشته اقدامات مطلوبی را انجام داده اند.وی

با اشاره به حضور یگان های منطقه جنوب شرق در رزمایش لبیک یا امام خامنه ای، برای کنترل و مقابله با ویروس کرونا افزود: به مردم عزیز سیل زده ریگان اطمینان می دهیم تا هر زمان که لازم باشد، در کنار آنها برای امداد رسانی و بازگشایی معابر سیل زده خواهیم بود .

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب شرق ارتش تاکید کرد: تمامی یگان های منطقه در آماده باش قرار دارند و چنانچه نیاز بیشتری برای امداد رسانی باشد بلافاصله در خدمت مردم خواهیم بود.

امیر سرتیپ دوم معمار باشی خاطرنشان کرد: تمامی یگان های ارتش در منطقه جنوب شرق همزمان با دیگر یگان های ارتش در کشور از همان لحظه شروع بیماری منحوس کرونا در کشور، با برنامه های مختلف اعم از، ضد عفونی کردن معابر و اماکن شهری، اهدای بسته های مواد رفع آلودگی به مردم، تولید ماسک و گان های حفاظتی، برپایی بیمارستات ها و نقاهتگاه ها و... در خدمت مردم بوده اند و در تمامی لحظه ها کنار آن ها هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 901

به "اعزام بالگرد و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعزام بالگرد و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید