ادامه بارش های برف و باران استان همدان در روز چهارشنبه

به گزارش سفر به کیش، کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بارش های برف و باران در استان امروز و چهارشنبه ادامه دارد.

ادامه بارش های برف و باران استان همدان در روز چهارشنبه

به گزارش خبرنگاران از همدان، محمد حسن باقری شکیب گفت: با تقویت سامانه بارشی در روز چهار شنبه موج جدیدی از بارش پراکنده برف و باران بیشتر نقاط استان همدان را فرا می گیرد.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: بارش های این سامانه ضعیف تر از امروز و به علت سردی هوا بیشتر به صورت برف خواهد بود.

او با اشاره به اینکه بیشتر فعالیت این سامانه در نیمه جنوبی استان همدان است، گفت: بارش های این سامانه امشب به اوج خود می رسد و فردا به تدریج از شدت آن کاسته می گردد.

طی 24 ساعت گذشته ایستگاه باران سنجی خماجین از توابع شهرستان فامنین با هفت میلی متر و ایستگاه دانشگاه بوعلی همدان با یک میلی متر بیشترین و کمترین اندازه بارش در استان را ثبت کردند.

بعلاوه در این مدت کمینه دمای هوای همدان چهار درجه سانتیگراد زیر صفر و بیشینه دمای شهر نیز پنج درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت شد.

ملایر هم با هفت درجه سانتیگراد بالای صفر و گل تپه با پنج درجه سانتیگراد زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان همدان بودند.

ا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 بهمن 1400 بروزرسانی: 28 بهمن 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1955

به "ادامه بارش های برف و باران استان همدان در روز چهارشنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه بارش های برف و باران استان همدان در روز چهارشنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید