اخبار مجلس

بودجه وام ودیعه مسکن 10 هزار میلیارد تومان مشخص شد

ستاد ملی مقابله با کرونا در جلسه شنبه 22 خرداد ماه، مصوبات سال گذشته این ستاد در مورد حمایت از مستأجران را تمدید کرد که بر اساس آن، 3 برنامه مهم تمدید اتوماتیک قراردادهای اجاره مسکن، مشخص سقف اجاره بها برای قراردادهای تمدیدی در امسال و هم اعطای تسهیلات...

25 تیر 1400

الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه عبور ایمن شهروندان از پل های عابر پیاده

تهران (پانا) - با تصویب اعضای شورای شهر، شهرداری تهران ملزم به ارائه لایحه عبور ایمن شهروندان از پل های عابر پیاده شهر تهران شد.

5 تیر 1400

آخرین مهلت استفاده از رویه اعتباری ترخیص کالا از گمرک اعلام شد

این روزها موضوع کالاهای دپو شده در گمرکات علی رغم کمبود بعضی از آنها در بازار و افزایش بهای آنها خبرساز شده است. بر اساس اظهارات معاون فنی گمرک ایران در حال حاضر بالغ بر 3.5 میلیون تن کالای اساسی دپو شده وجود دارد و باید برای آنها فکری کرد.

24 خرداد 1400

تعیین نرخ بلیت حمل ونقل عمومی توسط اتحادیه های تعاونی

به گزارش خبرنگاران، محمد رجائیه، نماینده اتاق تعاون ایران در شورای عالی هماهنگی ترابری کشور بیان داشت: پیش از این مشخص نرخ کرایه ها در حمل ونقل عمومی مسافر جاده ای و بلیت شناورهای مسافری در ستاد تنظیم بازار و از طریق سازمان حمایت از مصرف کننده مشخص می...

23 خرداد 1400

نظامیان آمریکایی در کشور های همسایه افغانستان مستقر می شوند

خبرگزاری خبرنگاران- هدف پنتاگون از استقرار نیروهای نظامی آمریکا، جلوگیری از تبدیل شدن دوباره افغانستان به پایگاه تروریست ها است.

22 اردیبهشت 1400

انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

رییس عملیات قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان گفت: بر اساس مصوبه این ستاد انجام تست کرونا برای تمامی مسافران در پایانه های استان اجباری شد.

12 فروردین 1400

غریب آبادی: ملاحظات و نگرانی های ایران به اطلاع آژانس اتمی رسید

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی اعلام کرد، ملاحظات و نگرانی های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید.

25 اسفند 1399

وزیر اقتصاد آلمان: تکمیل نورد اسریم 2 به موضوع ناوالنی ربطی ندارد

وزیر اقتصاد آلمان امروز شرح داد: تکمیل پروژه نورد استریم 2 به موضوع آلکسی ناوالنی مخالف دولت روسیه ربطی ندارد.

18 اسفند 1399

اعلام تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال صورت می پذیرد.

14 بهمن 1399

حجتی: لایحه مدیریت تعارض منافع در اجرا پیروز نخواهد بود

یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: در تدوین و تصویب لایحه مدیریت تعارض منافع، سال ها تأخیر داشته ایم و کشور در طول تمامی سالیان گذشته با تصمیمات و دستوراتی که بر مبنای منافع شخصی گرفته شده است با چالش های زیادی روبرو شده است.

10 بهمن 1399

ترامپ لایحه بودجه دفاعی را برای جلوگیری از کاهش نیرو در افغانستان وتو میکند

سخنگوی کاخ سفید گفت ترامپ در نظر دارد تا لایحه بودجه دفاعی این کشور را به دلیل مخالفت با برخی مفاد آن از جمله جلوگیری از کاهش نیروها در افغانستان وتو کند.

1 بهمن 1399

خبرنگاران پرداخت 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها در سال 99

تهران- خبرنگاران- رییس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق سال جاری چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها اختصاص داده و حدود سه هزار میلیارد تومان نیز ضمانت نامه صادر نموده است.

27 دی 1399

بودجه پیشنهادی دولت برای دانشگاه یاسوج 1 هزارو 479 میلیارد و 476 میلیون ریال است

طبق لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه یاسوج برای سال آینده 1 هزارو 479 میلیارد و 476 میلیون ریال پیش بینی شده است.

20 دی 1399

آنالیز جنجال تبلیغاتی جوبایدن درباره عربستان

در سایه حمایت دونالد ترامپ از جنایت ها و سرکوبگری نظام سعودی بعضی از تحلیلگران به تاثیر یا عدم تاثیر پیروزی جو بایدن بر آزادی زندانیان سیاسی در عربستان پرداخته اند.

30 آبان 1399

قالیباف: سیستان وبلوچستان در ظاهر محرومیت دارد در واقع ظرفیت دارد

تهران (پانا) - رئیس مجلس در سومین سفر استانی خود امروز راهی استان سیستان و بلوچستان شد، استانی که به محض ورود آن را گنج پنهان خواند و گفت دارای ظرفیت های بسیاری است.

29 آبان 1399

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران اعلام شد

تهران (پانا) - معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.

19 آبان 1399

خبرنگاران اقامتگاه های بوم گردی منطقه گردشگری سردابه اردبیل توسعه می یابد

اردبیل - خبرنگاران - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردبیل گفت: تعداد اقامتگاه های بوم گردی در منطقه نمونه گردشگری سردابه برای ارائه خدمات مطلوب به گردشگران ورودی به این منطقه افزایش می یابد.

27 مرداد 1399

مراکز فرهنگی هنری کشور همچنان تعطیل اند

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در اطلاعیه شماره 3 خود، درباره فعالیت مراکز فرهنگی، هنری و سینمایی کشور شرح داد.

12 خرداد 1399

تمهیدات هیئت رئیسه برای جلسه حضوری در صحن علنی مجلس

نعمتی تاکید نمود که هیئت رئیسه مجلس با وجود ابتلای تعدای از نمایندگان به کرونا کوشش دارد جلسات صحن برگزار گردد.

31 اردیبهشت 1399

آمریکا برای دستگیری رئیس جمهوری ونزوئلا جایزه گداشت؛ 15 میلیون دلار

آمریکا برای اطلاعاتی که به دستگیری نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا و برخی دیگر از مقامات رسمی این کشور منجر شود 15 میلیون دلار جایزه تعیین کرد.

30 اردیبهشت 1399
تعداد: (43)