اخبار مجلس

اعلام نحوه فعالیت آموزشی مدارس، 20 درصد دانش آموزان زیرساخت مناسب ارتباطی ندارند

خبرنگاران/لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش در شهرهای قرمز مجازی، مدارس کم جمعیت روستایی و عشایری حضوری و شهرهای نارنجی ترکیبی است.

22 اردیبهشت 1401

رشد بودجه شرکت فرودگاه ها و سازمان هواپیمایی در سال آینده

در لایحه بودجه سال 99، رشد 12 درصدی بودجه شرکت فرودگاه ها و سازمان هواپیمایی در نظر گرفته شده است.

14 اردیبهشت 1401

بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، جلسه مشترک رئیس و اعضای کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی با حضور معاونین وزرا، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام آدینه سردشت، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و سایر مدیران...

14 اسفند 1400

لایحه رتبه بندی معلمان به زودی تصویب می گردد

تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تاکید بر اینکه لایحه رتبه بندی معلمان به زودی تصویب می گردد، گفت دولت اعلام نموده برای این امر می تواند 12.5 هزار میلیارد اختصاص دهد.

29 دی 1400

بودجه وام ودیعه مسکن 10 هزار میلیارد تومان مشخص شد

ستاد ملی مقابله با کرونا در جلسه شنبه 22 خرداد ماه، مصوبات سال گذشته این ستاد در مورد حمایت از مستأجران را تمدید کرد که بر اساس آن، 3 برنامه مهم تمدید اتوماتیک قراردادهای اجاره مسکن، مشخص سقف اجاره بها برای قراردادهای تمدیدی در امسال و هم اعطای تسهیلات...

25 تیر 1400

الزام شهرداری تهران به ارائه لایحه عبور ایمن شهروندان از پل های عابر پیاده

تهران (پانا) - با تصویب اعضای شورای شهر، شهرداری تهران ملزم به ارائه لایحه عبور ایمن شهروندان از پل های عابر پیاده شهر تهران شد.

5 تیر 1400

آخرین مهلت استفاده از رویه اعتباری ترخیص کالا از گمرک اعلام شد

این روزها موضوع کالاهای دپو شده در گمرکات علی رغم کمبود بعضی از آنها در بازار و افزایش بهای آنها خبرساز شده است. بر اساس اظهارات معاون فنی گمرک ایران در حال حاضر بالغ بر 3.5 میلیون تن کالای اساسی دپو شده وجود دارد و باید برای آنها فکری کرد.

24 خرداد 1400

تعیین نرخ بلیت حمل ونقل عمومی توسط اتحادیه های تعاونی

به گزارش خبرنگاران، محمد رجائیه، نماینده اتاق تعاون ایران در شورای عالی هماهنگی ترابری کشور بیان داشت: پیش از این مشخص نرخ کرایه ها در حمل ونقل عمومی مسافر جاده ای و بلیت شناورهای مسافری در ستاد تنظیم بازار و از طریق سازمان حمایت از مصرف کننده مشخص می...

23 خرداد 1400

نظامیان آمریکایی در کشور های همسایه افغانستان مستقر می شوند

خبرگزاری خبرنگاران- هدف پنتاگون از استقرار نیروهای نظامی آمریکا، جلوگیری از تبدیل شدن دوباره افغانستان به پایگاه تروریست ها است.

22 اردیبهشت 1400

انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

رییس عملیات قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان گفت: بر اساس مصوبه این ستاد انجام تست کرونا برای تمامی مسافران در پایانه های استان اجباری شد.

12 فروردین 1400

غریب آبادی: ملاحظات و نگرانی های ایران به اطلاع آژانس اتمی رسید

سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی اعلام کرد، ملاحظات و نگرانی های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید.

25 اسفند 1399

وزیر اقتصاد آلمان: تکمیل نورد اسریم 2 به موضوع ناوالنی ربطی ندارد

وزیر اقتصاد آلمان امروز شرح داد: تکمیل پروژه نورد استریم 2 به موضوع آلکسی ناوالنی مخالف دولت روسیه ربطی ندارد.

18 اسفند 1399

اعلام تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تبدیل 183 بنای میراثی روستایی به مقصد اشتغال صورت می پذیرد.

14 بهمن 1399

حجتی: لایحه مدیریت تعارض منافع در اجرا پیروز نخواهد بود

یک کارشناس مسائل حقوقی گفت: در تدوین و تصویب لایحه مدیریت تعارض منافع، سال ها تأخیر داشته ایم و کشور در طول تمامی سالیان گذشته با تصمیمات و دستوراتی که بر مبنای منافع شخصی گرفته شده است با چالش های زیادی روبرو شده است.

10 بهمن 1399

ترامپ لایحه بودجه دفاعی را برای جلوگیری از کاهش نیرو در افغانستان وتو میکند

سخنگوی کاخ سفید گفت ترامپ در نظر دارد تا لایحه بودجه دفاعی این کشور را به دلیل مخالفت با برخی مفاد آن از جمله جلوگیری از کاهش نیروها در افغانستان وتو کند.

1 بهمن 1399

خبرنگاران پرداخت 4 هزار میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها در سال 99

تهران- خبرنگاران- رییس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: این صندوق سال جاری چهار هزار میلیارد تومان تسهیلات به دانش بنیان ها اختصاص داده و حدود سه هزار میلیارد تومان نیز ضمانت نامه صادر نموده است.

27 دی 1399

بودجه پیشنهادی دولت برای دانشگاه یاسوج 1 هزارو 479 میلیارد و 476 میلیون ریال است

طبق لایحه تقدیمی دولت به مجلس، بودجه دانشگاه یاسوج برای سال آینده 1 هزارو 479 میلیارد و 476 میلیون ریال پیش بینی شده است.

20 دی 1399

آنالیز جنجال تبلیغاتی جوبایدن درباره عربستان

در سایه حمایت دونالد ترامپ از جنایت ها و سرکوبگری نظام سعودی بعضی از تحلیلگران به تاثیر یا عدم تاثیر پیروزی جو بایدن بر آزادی زندانیان سیاسی در عربستان پرداخته اند.

30 آبان 1399

قالیباف: سیستان وبلوچستان در ظاهر محرومیت دارد در واقع ظرفیت دارد

تهران (پانا) - رئیس مجلس در سومین سفر استانی خود امروز راهی استان سیستان و بلوچستان شد، استانی که به محض ورود آن را گنج پنهان خواند و گفت دارای ظرفیت های بسیاری است.

29 آبان 1399

جزئیات محدودیت های یک هفته ای تهران اعلام شد

تهران (پانا) - معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران آخرین جزئیات اعمال محدودیت های کرونایی در استان تهران برای یک هفته پیش رو را تشریح کرد.

19 آبان 1399
تعداد: (47)