پست عجیب در صفحه اینستاگرام مدافع پرسپولیس؛ پای علی انصاریان به پنالتی کنعانی زادگان کشیده شد

به گزارش سفر به کیش، خبرگزاری خبرنگاران- محمدحسین کنعانی زادگان پستی را در صفحه خود منتشر نموده است.

پست عجیب در صفحه اینستاگرام مدافع پرسپولیس؛ پای علی انصاریان به پنالتی کنعانی زادگان کشیده شد

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین کنعانی زادگان پس از روبرو شدن با نقدها، یک پست عجیب در صفحه اینستاگرام خود منتشر نموده است. شب گذشته تیم های پرسپولیس و گوای هند به مصاف هم رفتند که در نهایت این ملاقات با نتیجه دو بر یک به سود سرخ پوشان ایران به انتها رسید. زمانی که سرخ ها صاحب ضربه پنالتی شدند، محمدحسین کنعانی زادگان اصرار داشت ضربه را خودش بزند ولی این موضوع با مخالفت یحیی گل محمدی همراه شد.

پنالتی اول پرسپولیس را مهدی ترابی تبدیل به گل کرد اما دقایقی بعد سرخ ها دوباره صاحب ضربه پنالتی شدند. این بار مدافع پرسپولیس پشت ضربه نهاده شده و پنالتی را از دست داد. کنعانی زادگان ضربه خود را به وسط دروازه زد و دروازه بان گوا با وجود اینکه راستا توپ را اشتباه تشخیص داده بود، چون ضربه به وسط بود، با پای خود توپ را مهار کرد.

از همان لحظه که کنعانی زادگان پنالتی را از دست داد، بعضی طرفداران آغاز به انتقاد از او کردند و بعد از بازی هم برد پرسپولیس تا حدودی زیر سایه از دست رفتن این پنالتی، نحوه پنالتی زدن کنعانی زادگان و از همه مهمتر اصرار او برای زدن ضربه نهاده شد. چند ساعت بعد از انتها بازی کنعانی زادگان در فضای مجازی یک پست گذاشت و مدعی شد به خاطر علی انصاریان دوست داشته پنالتی بزند چون انصاریان به او گفته نترس و پنالتی بزن و ادعا کرد این سبک پنالتی زدن را علی انصاریان دوست داشته است.

اما بعضی طرفداران پرسپولیس از همین پست کنعانی زادگان هم ایراد گرفتند و به او تذکر دادند در گام نخست ساعت 4 صبح موقع پست گذاشتن و بیدار بودن برای بازیکن حرفه ای نیست. در گام دوم هم به این موضوع اشاره کردند که انصاریان ضربات خود را با روی پا و به وسط دروازه نمی زده و پنالتی هایش را با بغل پا به گوش دروازه می فرستاده است. البته در فضای مجازی سر موضوع کنعانی زادگان اختلاف نظر وجود دارد. یک عده اعتقاد دارند این موضوع ممکن است برای همه پیش بیاید و هر بازیکنی ممکن است پنالتی از دست بدهد. عده ای هم معتقدند کنعانی زادگان نباید اصرار می نموده ضربه را بزند چرا که تیم بزرگتر دارد و سرمربی باید در این خصوص تصمیم می گرفته است.

ملاقات تیم های پرسپولیس و گوای هند در حالی با فزونی 2-1 قرمزها به اتمام رسید که شاگردان یحیی گل محمدی فرصت این را داشتند تا در انتها نیمه اول گل سوم را هم بزنند اما برخلاف پنالتی اول، محمدحسین کنعانی زادگان مدافع شماره شش قرمزها پشت توپ ایستاد و این بار کادرفنی اجازه داد او ضربه را بزند. کنعانی که سابقه گل کردن پنالتی در بازی با النصر عربستان را داشت، شوت خود را محکم به وسط دروازه زد و در حالی که تصور می شد سینگ گلر جوان هندی ها با پرش به کناره ها فریب بخورد و دروازه اش باز گردد اما این اتفاق رخ نداد و او با پا به خوبی این پنالتی را مهار کرد تا مدافع سرخ ها مغموم و ناراحت گردد.

پس از بازی نقدها بسیار زیادی از سوی طرفداران پرسپولیس نسبت به کنعانی انجام شد. آن ها معتقد بودند که باتوجه به تصمیم کادرفنی، پنالتی زن اول تیم باید پشت توپ می ایستاد و وقتی ترابی در این راه پیروز بوده، دلیلی برای تغییر زننده ضربه وجود ندارد. در این بین البته حامیان کنعانی زادگان هم بودند که با اشاره به نتیجه بازی، نقدها را سخت گیرانه قلمداد می کردند.

حالا چند ساعت پس از انتها بازی، کنعانی زادگان با انتشار پستی در اینستاگرام، دلیل زدن ضربه به وسط دروازه را توصیه زنده یاد علی انصاریان دانسته است. او نوشت: دلم تنگه برات داش علی. امروز 75 روز شد که نداریمت. یادته گفتی پنالتی بزن حسین. نترس حسین... گفتی دلت قرض باشه. محکم برو پشت توپ. گفتم من بغل پا به گوشه دروازه می زنم گفتی محکم بزن وسط.

وی اضافه نمود: چند بازی می خوام یک پنالتی به سبک مورد علاقت بزنم و تقدیمت کنم. نه این که بخوام خودنمایی کنم که من ذره ای در مقابل طرفدار نیستم. این طرفدار حسین کنعانی رو ساخته و هیچوقت فراموش نمیکنم. داش علی دعا کن، برای من و برای تیم.

این پست که حدود 200 هزار لایک نیز به خود گرفته، با کامنت های متفاوتی نیز از سوی طرفداران پرسپولیس روبرو شده است. عده ای از آن ها اعتقاد دارند که کنعانی زادگان نباید این ادعا را در خصوص علی انصاریان مطرح می کرد که امکان صحبت درباره آن برایش ممکن نیست و بخشی دیگر هم باتوجه به نیت مدافع پرسپولیس، به حمایت از او پرداخته اند.

آنچه که باعث بعضی نارضایتی ها از تصمیم کنعانی شده، فشاری است که در نیمه دوم و بعد از هدر دادن این پنالتی ممکن بود روی دروازه پرسپولیس بیاید و برد قاطع این تیم را با یک نتیجه شکننده تغییر دهد. از طرف دیگر در لیگ قهرمانان آسیا 2021 بازی رودررو اهمیتی ندارد و تفاضل گل در اولویت است. بنابراین گلزنی کنعانی زادگان می توانست راستا صعود قرمزها را هموارتر کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1622

به "پست عجیب در صفحه اینستاگرام مدافع پرسپولیس؛ پای علی انصاریان به پنالتی کنعانی زادگان کشیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پست عجیب در صفحه اینستاگرام مدافع پرسپولیس؛ پای علی انصاریان به پنالتی کنعانی زادگان کشیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید