پاکستان کوادکوپتر جاسوسی هند را ساقط کرد

به گزارش سفر به کیش، ارتش پاکستان با انتشار تصاویری مدعی ساقط کردن یک کوادکوپتر جاسوسی هند در خاک خود شد.

پاکستان کوادکوپتر جاسوسی هند را ساقط کرد

به گزارش دفتر منطقه ای سفر به کیش به نقل از جیو تی وی، آصف غفور سخنگوی ارتش پاکستان اعلام نمود: مرزبانان ما پیروز به شناسایی یک کوادکوپتر جاسوسی هند شده و آن را هدف قرار دادند.

آصف غفور توضیح داد: این کوادکوپتر 600 متر وارد خاک پاکستان شده بود و با استفاده از تجهیزات ضبط و ارسال فیلم در حال جاسوسی بود.

سخنگوی ارتش پاکستان تاکید نمود: این اقدام هند نقض آشکار تمامیت ارضی پاکستان است و ما با شدت تمام با آن برخورد خواهیم کرد.

این مقام ارشد نظامی گفت: هند و پاکستان معاهده هایی را به امضا رسانده اند که طبق آن باید تمامیت ارضی یکدیگر را محترم بشمارند ولی ما شاهد نقض مفاد این معاهده ها از سوی دولتمردان هندی هستیم.

وی اضافه نمود: نیروهای مسلح پاکستان در مرز مشترک با هند مستقر هستند و هر اقدامی که باعث تهدید خاک پاکستان گردد را پاسخ خواهند داد.

پاکستان و هند طی عمر 73 ساله خود حداقل 3 جنگ تمام عیار را تجربه نموده اند که حاصل آن کشته شدن صدها شهروند دو کشور بوده است.

نزاع اصلی اسلام آباد و دهلی نو بر سر مساله کشمیر است و علی رغم تاکید سازمان ملل بر برگزاری همه پرسی و سپردن آینده کشمیر به دست مردم آن دولت هند با اجرای همه پرسی مخالفت می نماید.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 944

به "پاکستان کوادکوپتر جاسوسی هند را ساقط کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکستان کوادکوپتر جاسوسی هند را ساقط کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید