نت فلیکس و سونی پروژه های همکاری با ویل اسمیت را متوقف کردند

به گزارش سفر به کیش، فهرست عواقب سیلی اسمیت، مدام در حال بلندتر شدن است. یکی دیگر از پروژه های کە او قرار بود در ساخت آن نقش آفرینی کند، فیلم Bad Boys 4 بود. قرار بود فیلم به وسیله سونی پیکچرز ساختە گردد و در سال 2022 در سرویس سینمای خانگی اپل پلاس جای بگیرد.

نت فلیکس و سونی پروژه های همکاری با ویل اسمیت را متوقف کردند

به گزارش دویچه وله، ویل نامیت می بایست 40 صفحه از فیلم نامه این اثر را بعد از مرنام اسکاردریافت می کرد اما خبرها حاکی است کە سونی این پروژه را متوقف کردە است.

این چهارمین قسمت از مجموعه پسران بد بود که قرار بود نامیت یک بار دیگر در آن با مارتین لارنس به ایفای نقش بپردازد.

عواقب رفتار خشونت بار ویل نامیت به تدریج نمایان می گردد. دو غول صنعت فیلم سازی پروژه های مشترک خود با برنده جایزه برترین بازیگر مرد سال را به حالت تعلیق در آوردند. آموزشگاه اسکار نیز گفته که رسیدگی به ماجرا ادامه دارد.

کمپانی فیلم سازی نت فلیکس قرار بود تازە ترین پروژه سینمایی خود تحت عنوان Fast and Loose را با بازی ویل نامیت به روی صحنه ببرد. اما رفتار خشونت بار و بهت آور ویل نامیت با کریس راک در جریان مرنام اسکار باعث شد تا این کمپانی پروژه ساخت فیلم را به حالت تعلیق دربیاورد.

این فیلم روایت رئیس یک باند مافیا بود، که پس از یک سوقصد حافظه خود را از دست می دهد. او با کنار هم گذاشتن سرنخ ها متوجه می گردد که هویت دوگانه دارد: از یک سو رئیس باندی خلافکار و از سوی دیگر مامور سازمان سیا است.

در جریان نود و چهارمین مرنام اسکار کریس راک، کمدین آمریکایی و مجری مرنام با جِیدا پینکت، همسر ویل نامیت که موهای سرش را به علت بیماری آلوپسی (طاسی موضعی) از دست دادە شوخی کرد.

ویل نامیت به روی سن رفت و به او سیلی زد. او در حالی کە برگشت و روی جایگاه اش نشست با صدای بلند و همراه با فحاشی از راک خواست نام همسرش را به زبان نیاورد.

نامیت دقایقی بعد جایزه اسکار برترین بازیگر مرد سال را برای بازی در فیلم شاه ریچارد دریافت کرد. او بعدا در یک بیانیە بابت رفتارش معذرت خواهی کرد. اما معذرت خواهی او کمپانی های فیلم سازی را قانع ننموده است.

آموزشگاه اسکار ضمن پذیرش استعفای نامیت، اعلام نموده کە فرایند توبیخ او ادامه خواهد یافت.

منبع: فرارو
انتشار: 7 تیر 1401 بروزرسانی: 7 تیر 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2071

به "نت فلیکس و سونی پروژه های همکاری با ویل اسمیت را متوقف کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نت فلیکس و سونی پروژه های همکاری با ویل اسمیت را متوقف کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید