ملاقات مخفیانه کاپیتان های بارسا با مسی

به گزارش سفر به کیش، شام خوردن مسی با چند تا از هم تیمی های سابقش در بارسا طی ماه های اخیر اتفاق متداولی بوده است. در حقیقت، از شروع سال 2023 تا به امروز مسی دو بار به کاتالونیا سفر کرده و در هر دو مورد با ستاره های بارسلونا شام خورده است.

ملاقات مخفیانه کاپیتان های بارسا با مسی

آخرین بار روز 25 آوریل بود که مسی و همسرش، آنتونیا، با سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا و همسران آن ها در رستوران انیگما بارسلونا شام خوردند. دو ماه و نیم قبل از آن هم در 10 فوریه این سه دوست و همسران شان در رستوران استیمار غذا صرف کردند.

حالا روزنامه موندو دپورتیوو، چاپ بارسلونا، فاش کرده که کاپیتان های بارسا با لیونل مسی شام خورده اند، اما این بار در پاریس و با حضور سرخی روبرتو و همسرش. هفته قبل و بعد از قهرمانی بارسا در لالیگا، ژاوی مهمانی قهرمانی برگزار کرد و بعد هم به بازیکنان چند روز مرخصی داد. سه کاپیتان بارسا -بوسکتس، آلبا و روبرتو- هم با استفاده از این مرخصی با همسران خود به پاریس سفر کردند.

نکته عجیب اینجاست که همسران این بازیکنان تصاویری از پاریس و ملاقات با آنتونیا را روی اینستاگرام گذاشتند، اما خود بازیکنان هیچ ردی از خود به جا نگذاشتند و اصلا خبری از ملاقات شان منتشر نکردند. موندو دپورتیوو مدعی است در این ملاقات درباره برگشتن مسی به بارسا هم صحبت شده، اما مسی گفته، هیچ پیشنهادی از بارسا ندارد.

با وجود جدایی بوسکتس و آلبا در خاتمه فصل از بارسلونا، معلوم نیست در این دورهمی ها درباره پیوستن همه آن ها به الهلال عربستان صحبت شده است یا نه. مسی پیشنهاد 500 میلیون یورو دستمزد سالانه از الهلال را دارد و بارسا هم منتظر است تا مدیران لالیگا برنامه مالی باشگاه را تایید کنند تا بتواند به مسی پیشنهاد بدهند. تنها خبر قطعی در حال حاضر این است که مسی با هیچ تیمی قرارداد نبسته و از بارسا هم پیشنهادی ندارد.

منبع: فرارو
انتشار: 5 خرداد 1402 بروزرسانی: 5 خرداد 1402 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2242

به "ملاقات مخفیانه کاپیتان های بارسا با مسی" امتیاز دهید

1 کاربر به "ملاقات مخفیانه کاپیتان های بارسا با مسی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مخفیانه کاپیتان های بارسا با مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید