تعیین شدن رقبای ایران در قهرمانی تیمی دنیا تکواندو

در خاتمه مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانی تیمی دنیا، تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران با چین، آذربایجان و ازبکستان در یک گروه نهاده شد.

تعیین شدن رقبای ایران در قهرمانی تیمی دنیا تکواندو

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و دومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی تیمی دنیا در سال 2018 با حضور 8 تیم دعوت شده از سوی فدراسیون دنیای از ساعت 8:30 (به وقت تهران) فردا (شنبه - سوم آذرماه) در مجموعه ورزشی زاید فجیره شروع می گردد و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت که از این رو مراسم قرعه کشی این رقابت ها دقایقی پیش انجام شد و بر همین اساس تیم شهرداری ورامین به عنوان نماینده ایران با تیم های چین، آذربایجان و ازبکستان در یک گروه نهاده شد و در گروه دیگر، نیز تیم های کره جنوبی، روسیه، ساحل عاج و قزاقستان حضور دارند.

این رقابت ها با مرحله مقدماتی شروع می گردد و 8 تیم در دو گروه 4 تیمی مبارزه خواهند کرد و در خاتمه این رقابت ها دو تیم از هر گروه به مرحله بعد راه پیدا می نمایند. پیکارهای مرحله نیمه نهایی و فینال نیز از ساعت 12:30 روز یکشنبه - 4 آذرماه برگزار می گردد.

دو تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه پیدا می نمایند و قرعه نیمه نهایی براساس نتایج مرحله گروهی هر تیم تعیین می گردد. تیم اول گروه یک با تیم دوم گروه دوم و تیم دوم گروه یک با تیم اول گروه دوم برای رسیدن به مرحله فینال مسابقه می دهند.

سروش احمدی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل یعقوبی، سینا بهرامی و مهدی خدابخشی اعضای تیم ایران را تشکیل می دهند.

راهنمایی این تیم برعهده پیغام خانلرخانی به عنوان سرمربی و هاشم زنگنه به عنوان مربی است. سیدحسن میر نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.

مسابقات قهرمانی تیمی دنیا دارای گرید تیمی G2 می باشد و به ترتیب به تیم های اول 20 امتیاز، دوم 12 امتیاز، سوم 7.2 امتیاز و پنجم 4.32 امتیاز تعلق می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تعیین شدن رقبای ایران در قهرمانی تیمی دنیا تکواندو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعیین شدن رقبای ایران در قهرمانی تیمی دنیا تکواندو"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید