دعوت از تیم های فناور برای فراوری فرآورده های نوین دارویی

به گزارش سفر به کیش، یکی از شتابدهنده های حوزه دارویی، چالشی فراخوان مشترکی را در زمینه فراوری فراورده های نوین دارویی منتشر کرد.

دعوت از تیم های فناور برای فراوری فرآورده های نوین دارویی

به گزارش خبرنگاران، به نقل از ستاد نانو، اینوتن (Innoten) به اسم یکی از برنامه های ستاد توسعه فناوری نانو است که از سوی یکی از مجموعه های فناور و به وسیله کارگزاران خود اقدام به شناسایی نیازها و مسایل شرکت های صنعتی نموده و پس از ارزیابی های مختلف، در صورتی که پاسخ آماده برای آن شناسایی نشده است، اقدام به انتشار فراخوان و برگزاری مسابقه می نماید.

بر این اساس یکی از شتابدهنده ها فعال در حوزه فراوردهای هایتک دارویی با همکاری شبکه تبادل فناوری، رویداد تپش را با تمرکز بر فراورده های نوین دارویی و مکمل ها و در موضوعات میکروسفرها، تکنولوژی mRNA، فرمولاسیون های مبتنی بر نانوتکنولوژی و کانژوگه های پلیمری و پروتئینی برگزار می نمایند.

مهمترین هدف برگزاری این رویداد، ایجاد فرصت های رشد و موفقیت برای استارت آپ ها است. ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و مالی مناسب است را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی چون آزمایشگاه، خطوط فراوریی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله فراوری انبوه و در نهایت فروش رساند.

در این فراخوان از تمامی علاقه مندان اعم از شرکت های فناور، دانشجویان، پژوهشگران و… دعوت می گردد برای برطرف مساله مطرح شده در این فراخوان شرکت نمایند و تا 5 مردادماه 1400 فرصت دارند طرح مفهومی اولیه خود را به دبیرخانه چالش ارسال نمایند. پس از اتمام مهلت دریافت طرح ها و غربال اولیه، داوری طرح ها انجام خواهد شد و پایان طرح های برگزیده به مرحله دوم راه خواهند یافت.

برگزیدگان مرحله نخست، فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و مالی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خود را مطابق با ملاحظات فنی چالش، فراوری نمایند. در این مرحله شرکت نمایندگان به صورت گام به گام، پیشرفت طرح خود را گزارش می دهند و بر اساس آن از حمایت هایی چون اعطای گرنت نقدی و آزمایشگاهی به تیم های برگزیده به مبلغ 40 میلیون تومان، تسهیلات قرض الحسنه ویژه در راستای تجاری سازی برای هر تیم برگزیده به مبلغ 300 میلیون تومان، یاری به تهیه طرح کسب و کار برای هر تیم برگزیده، دوره های آموزشی حرفه ای کسب و کار با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و خدمات شتابدهی بهره مند می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1708

به "دعوت از تیم های فناور برای فراوری فرآورده های نوین دارویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از تیم های فناور برای فراوری فرآورده های نوین دارویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید