خبرنگاران ادارات الیگودرز مشمول مصوبه تعطیلی نیستند

به گزارش سفر به کیش، خرم آباد - خبرنگاران - فرماندار الیگودرز گفت: این شهرستان در شرایط نارنجی شیوع کرونا واقع شده است بنابراین ادارات و دستگاه های اجرایی آن مشمول مصوبه تعطیلی ستاد ملی مقابله با کرونا نیستند.

خبرنگاران ادارات الیگودرز مشمول مصوبه تعطیلی نیستند

به گزارش خبرنگاران حمید کشکولی شامگاه آدینه با اعلام این مطلب افزود: مصوبه تعطیلی ادارات دولتی در شهرهای قرمز شیوع کرونا اجرایی می گردد و الیگودرز هم اکنون جزء مناطق نارنجی است.

وی تاکید نمود: مشاغل گروه های یک و 2 در سطح شهرستان الیگودرز با الزام رعایت دستورالعمل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و فعالیت مشاغل سطح سه و چهار همچنان ممنوع است.

فرماندار الیگودرز گفت: از فردا شنبه دستگاه های ارائه دهنده خدمات ضروری با ظرفیت دو سوم و مابقی ادارات با حضور 50 درصدی کارکنان فعالیت خواهند داشت.

کشکولی توضیح داد: تمامی فعالیت های آموزشی مدارس، دانشگاه ها و آکادمی ها به صورت غیرحضوری خواهد بود و همچنین جلسات حداکثر با حضور 20 نفر و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می گردد.

از ابتدای شیوع کرونا تا چهارم آذر ابتلای قطعی 54 هزار و 672شهروند لرستانی به ویروس کرونا و مرگ یکهزار و 111 آنان تایید شده بود.

در حال حاضر شرایط شیوع کرونا در بروجرد، خرم آباد و سلسله قرمز، چگنی زرد و مابقی شهرستان های 11 گانه لرستان نارنجی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1376

به "خبرنگاران ادارات الیگودرز مشمول مصوبه تعطیلی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ادارات الیگودرز مشمول مصوبه تعطیلی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید