تیم ملی پاراتکواندوی مردان ایران قهرمان آسیا شد

به گزارش سفر به کیش، رقابت های پاراتکواندوی مردان آسیا با قهرمانی تیم ایران پایان یافت.

تیم ملی پاراتکواندوی مردان ایران قهرمان آسیا شد

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با بالی لحظه آخری همراه شوید و شگفتی های جزیره آتشفشانی بالی اندونزی را از نزدیک شاهد باشد.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی ایران با ترکیب 7 پاراتکواندوکار راهی این مسابقات شد که در انتها با کسب 4 نشان طلا، یک نقره و یک برنز پیروز شد در بخش مردان در صندلی نخست آسیا قرار بگیرد.

برای تیم ایران اصغر عزیزی، مهدی پوررهنما، سعید صادقیان پور و احمد نریمانی 4 نشان طلا به ارمغان آوردند، سجاد جوانبخت نایب قهرمان شد و نشان برنز نیز به محمود جعفرزاده رسید.

تیم ملی پاراتکواندوی ایران با ترکیب سعید صادقیان پور (کلاس K42، وزن 61- کیلوگرم)، محمود جعفرزاده (کلاس K42، وزن 75- کیلوگرم)، احمد نریمانی (کلاس K42، وزن 75+)، سجاد جوانبخت (کلاس K42، وزن 61- کیلوگرم)، مهدی پوررهنما (کلاس K44، وزن 75- کیلوگرم)، اصغر عزیزی اقدم (کلاس K44، وزن 75+ کیلوگرم) و محمدرضا شعبانی (کلاس K42، وزن 75- کیلوگرم) در این مسابقات حضور یافته بود.

در این اعزام، پیغام خانی اصل به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی، ملی پوشان را همراهی کردند و مسعود لشگری نیز سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به این رقابت ها است.

منبع: تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 664

به "تیم ملی پاراتکواندوی مردان ایران قهرمان آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی پاراتکواندوی مردان ایران قهرمان آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید