بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت

به گزارش سفر به کیش، به گزارش خبرنگار خبرنگاران در آذربایجان غربی، جلسه مشترک رئیس و اعضای کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی با حضور معاونین وزرا، نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام آدینه سردشت، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و سایر مدیران کل استانی و مسئولین شهرستان در راستای توسعه زیرساخت های شهری و روستایی و مسائل حوزه های مختلف سردشت در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت

جهت دریافت خدمات بازسازی خانه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

لقمان خسروپور آذر، فرماندار سردشت با اشاره به کاستی ها در حوزه های مختلف این شهرستان گفت: توجه به زیرساخت های شهری و روستایی در این شهرستان مرزی بسیار لازم است.

وی اعلام کرد: شهر با ساختمان ها و ساختارهایش معنا پیدا نمی کند بلکه بسیاری از حوزه های اجتماعی، فرهنگی، مالی و سیاسی یک جامعه بشری بایستی در آن فعال و لمس گردد.

خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی نیز در این جلسه و پیگیری مسائل کتابخانه های عمومی شهرستان، توجه ویژه مسئولین را لازمه توسعه فرهنگ عنوان نمود.

وی اضافه کرد: در این شهرستان 3 کتابخانه در حال فعالیت هستند که در ایام شیوع بیماری کرونا با ارائه خدمات متنوع فرهنگی و اجتماعی ارتباط مخاطبان با کتابخانه ها را حفظ نموده و با جدیت فعالیت های کتابخانه ای را به انجام رسانده اند.

بر اساس این گزارش، اختصاص 6 میلیارد ریال به وسیله ستاد بازآفرینی شهری جهت یاری به بازسازی پروژه کتابخانه ابن سینای سردشت، از مصوبات این جلسه بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1972

به "بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت" امتیاز دهید

9 کاربر به "بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه: تخصیص اعتبار 600 میلیونی برای بازسازی کتابخانه قدیمی سردشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید