بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شدند

به گزارش سفر به کیش، عبدالله نادری فرماندار شهرستان دشتی عصر سه شنبه در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر کرد و گفت: امروز در شرایطی سه پروژه مهم نفتی و پتروشیمی با حضور رئیس جمهور به بهره برداری می رسد که جمهوری اسلامی در یک جنگ تمام عیار اقتصادی است و دشمنان تمام کوشش خود را بکار بستند که از این طریق به مردم و نظام فشار وارد نمایند.

بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شدند

وی اضافه نمود: یکی از مطالبات به حق مردم ارتقای سطح سلامت در جامعه بوده که با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید این مهم تحقق یافت و در این مدت اقدامات ارزشمندی انجام شده است.

نادری با اشاره به نقش بهورزان در سلامت جامعه یادآور شد: بهورزان نقش بسزایی در سلامت افراد، پیشگیری از بیماری ها، بهداشت محیط و غیره دارند.

وی توضیح داد: نقش این عزیزان در جلب مشارکت های مردمی بر کسی پوشیده نیست و همواره در این زمینه اثر گذار هستند و اگر می خواهیم در زمینه شاخص های بهداشتی ارتقاء داشته باشیم ضرورت دارد مردم و مسئولین در این زمینه مشارکت نمایند.

فرماندار دشتی با تاکید بر اینکه بهداشت و بهورزان زمینه جلب مشارکت های مردم از طریق آموزش فراهم نمایند، گفت: در سالهای گذشته شهرستان در زمینه طلاق وضعیت مطلوبی نداشت و با انجام برخی کارها و فعال کردن کارگروه ها به نسبت گذشته وضعیت بهتر گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 آذر 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 25

به "بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهورزان شهرستان دشتی تجلیل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید