بهترین کنسول های بازی 2018

به گزارش سفر به کیش، روزنامه شهروند: بهترین زمان برای خریدن یک کنسول بازی همین حالاست. کنسول های بازی پیشرفته مانند PS4 Pro سونی، Xbox One X مایکروسافت و پلتفورم هایی مانند PlayStation VR با سخت افزارهای پیشرفته در بازار وجود دارند. اگر شما می خواهید کنسول بازی بخرید با توجه به بازار نامتعادلی که در این مدت در کشور وجود داشته است، شاید بهترین زمان همین حالا باشد. قیمت ها نسبت به یک ماه گذشته پایین تر است و در تمام جهان هم قیمت ها مقرون به صرفه تر است.

بهترین کنسول های بازی 2018

البته جنگ بین سونی، مایکروسافت و نینتندو ادامه دارد. این نسل کنسول کاملا رقابتی است و دلایلی برای انتخاب هر یک از اینها وجود دارد، اما ما از آن که بگوییم کدام کنسول بهتر است، ترسی نداریم و فکر می کنیم PlayStation 4 Pro سونی بهترین کنسول بازی است که می توانید در سال 2018 خریداری کنید.

انتخاب ما

PLAYSTATION 4 PRO

چرا باید این کنسول را بخرید؟ این بهترین و محبوب ترین نسخه کنسول موجود در بازار و دارای بیشترین تعداد بازی های با کیفیت بالاست.

برای چه کسی؟

هر کس

چقدر هزینه دارد؟

400 دلار

چرا ما PlayStation 4 Pro را انتخاب کردیم؟

PlayStation 4 Pro بهترین نسخه محبوب ترین پلتفورم بازی امروز است. با سازگاری 4K، HDR 10 و کتابخانه بازی انحصاری PlayStation 4، درحال حاضر بهترین پلتفورم بازی پلاگین است.

اکثریت قریب به اتفاق بازی ها در هر دو سیستم عامل PlayStation 4 و Xbox One موجود است. اگرچه هر دو سیستم عامل دارای حق رأی دادن منحصربه فرد هستند، PlayStation 4 Pro هر سال بازی های انحصاری بیشتری را پخش می نماید. PS4 همچنین دسترسی به بازی های نامرئی کمتر شناخته شده مانند بازی های ژاپنی را می دهد که Xbox One این کار را نمی نماید.

این دلیل اصلی انتخاب ماست. PS4 بهترین بازی ها را دارد و PS4 Pro آنها را خیره نماینده به نظر می رساند. Xbox One X از لحاظ فنی قدرتمندتر است، اما از نظر انحصاری این طور نیست. انتخاب PlayStation 4 همچنین برای شما امکان انتخاب PlayStation VR را فراهم می نماید که قبلا اشاره کردیم، هدست Premium VR Premium هم در دسترس است. در عین حال مایکروسافت تأیید نموده است که پشتیبانی از VR برای Xbox One X در دسترس نیست.

در حالی که استفاده از ویژگی های پیشرفته PlayStation 4 Pro، ازجمله پشتیبانی از HDR می تواند بعضی اوقات مشکل باشد، اما کیفیت آن برای بازی هایی که حتی بهینه نشده اند، باعث می گردد که آن را به عنوان بهترین تکنیک برای موثر ترین بازی ها در کنسول های بازی شناخت. PS4 Pro می تواند آینده بازی کنسول را نشان دهد، بسته به این که چگونه توسعه دهندگان آن را پذیرفته اند و این که آیا 4K و HDR به چنگ می رسند؟

بهترین کنسول بازی برای 4K

XBOX ONE X

چرا باید این را بخرید؟

با یک پخش نماینده 4K Blu-Ray و HDR، امکان دسترسی به هر دو بازی عالی جدید و ویدیو با وضوح بالا را فراهم می نماید.

برای چه کسی؟

بازیکنانی که می خواهند بازی نمایند و فیلم ها را با بالاترین کیفیت تصویر ممکن ببینند.

چقدر هزینه دارد؟

500 دلار

چرا ما Xbox One X را انتخاب کردیم؟

وقتی سونی PS4 Pro را به بازار ارایه کرد، یک کنسول نسل هشتمی جدید را به بازار فرستاد. اما با گذشت زمان، مایکروسافت به ما سخت افزاری بهتر در Xbox One X داد. این همان پخش 4K Blu-ray و HDR را به عنوان One S ارایه می دهد، درحالی که همچنین این بهبود بصری را به بازی ها می آورد. مایکروسافت زمانی که گفت Xbox One X قدرتمندترین کنسول بازی خانگی است که تا به حال فروش رفته است، اغراق ننموده بود.

با وجود این، نمی تواند VR باشد، زیرا ممکن است کسانی که امیدوارند که ورود ارزان برای تجربه های VR با کیفیت بالا باشند، ناامید شوند.PS4 ممکن است هنوز یک کتابخانه بازی قوی تر از Xbox One داشته باشد، اما پیشرفت های Pro فقط در بازی هایی است که به طور خاص برای آن افزایش یافته است. Xbox One X در استفاده از اسب بخار اضافی خود برای بهبود تصاویری از تمام بازی ها در پلتفورم بهبود یافته است.

مایکروسافت همچنین سرمایه گذاری در استودیوهای شخص ثالث مانند Rare، که اخیرا دریای دزدان را منتشر نموده است و این شرکت به تازگی به استودیوهای بزرگ مانند The Ninja Theory و Gamesground Games نیز دسترسی پیدا نموده است.برای کسانی که هنوز پرش به 4K را انجام نداده اند، هر دو PlayStation 4 و Xbox One S کنسول های بزرگ با کتابخانه های بازی بزرگ هستند. شما قادر به بازی اکثریت قریب به اتفاق بازی های جدید و آینده ای خواهید بود. به علاوه، اگر شما ایکس باکس 360 دارید، تعداد زیادی از بازی های کنسول های نسل قبل هم اکنون با Xbox One سازگار است.

بهترین کنسول بازی قابل حمل

NINTENDO SWITCH

چرا باید این را بخرید؟

برای آن که می خواهید تجربه بازی با کنسول را در حرکت داشته باشید.

برای چه کسی؟

هر کس.

چقدر هزینه دارد؟

300 دلار

چرا ما NINTENDO SWITCH را انتخاب کردیم؟

نینتندو مسابقه تسلیحات کنسول کنونی را تغییر داد. با تغییر نحوه استفاده از کنسول خود در هر کجا که بخواهید. سوییچ یک دستگاه ترکیبی است که به یک تلویزیون مانند PlayStation 4 و Xbox One وصل می گردد، اما همچنین به عنوان یک کنسول دستی کار می نماید.

در حالی که این کمپانی نتوانسته است آخرین نسخه 4K، 60 فریم در ثانیه برای Xbox One یا PS4 را پخش کند، اما می تواند Doom (2016) را 30 فریم در ثانیه در هر کجا که می خواهید، باز کند و این بیشتر از حد کافی، برای یک تعداد زیادی از بازیگران کافی است. علاوه بر عناوین معاصر مانند بندر ولفنشتاین دوم، سوییچ نیز خود را به عنوان یک محل عالی برای احیای کلاسیک های مدرن مانند Skyrim، L.A. Noire و آینده Dark Souls Remastered ثابت نموده است.

سوییچ همچنین فهرستی از بازی های فوق العاده مهیج مانند Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda را ارایه می دهد.این هم یک کنسول بزرگ همراه برای افرادی است که یک PS4 Pro یا Xbox One X دارند.

بهترین کنسول بازی برای بازی های یکپارچه سازی با سیستم عامل

SNES CLASSIC EDITION

چرا باید این را بخرید؟

این کنسول دارای 20 بازی است.

برای چه کسی؟

هواداران نینتندو قدیمی و جدید و کسانی که با بازی های ویدیویی بزرگ شده اند.

چقدر هزینه دارد؟

80 دلار

چرا ما نسخه SNES کلاسیک را انتخاب کردیم؟

دوران 16 بیتی نینتندو را در اوج خلاقیت خود دید. انتشار بازی های مشهور تحسین شده مانندThe Legend of Zeldaپیوند به گذشته و Super Metroid همراه با بازمانده های کلاسیک مانند Earthbound.

شرکت های داخلی شخص ثالث با نام Final Fantasy VI Square Enix و Super Castlevania IV Konami در بین بهترین بازی های کل دهه گذشته دست نخورده باقی نمانده اند. با نسخه SNES کلاسیک plug-and-play، شما می توانید تمام نسخه بازی های مورد علاقه کلاسیک فوق العاده خود را تجربه کنید. نینتندو مانند شما آنها را به یاد دارد؛ هر آن چه شما را به یاد گذشته می اندازد، مثل سوپر ماریو. همچنین SNES کلاسیک نیز تنها راه بازی Star Fox 2 است. برای باز کردن آن، شما فقط احتیاج دارید که سطح اول اصلی استار فاکس را ببرید، هر چند که بسیار سخت است، اما به محض آن که وارد می شوید دیگر نمی توانید دست از بازی کردن بردارید.

چگونه آزمایش کنیم؟

انتخاب بهترین کنسول بازی در سال 2018، صادقانه تر و فلسفی تر از نکات فنی است. از آن جا که رایانه های شخصی درحال حاضر با بالاترین فرکانس و بالاترین رزولوشن فراوری می شوند، انتخاب بهترین کنسول بازی به تعدادی از عوامل، ازجمله طراحی آن، ویژگی ها و کتابخانه بازی مربوط است.

البته ما آنها را آزمایش می کنیم. زمان زیادی را صرف بازی های ویدیویی در این کنسول ها نموده ایم و حتی بیشتر فکر می کنیم که چه کاری انجام می دهند. ما اطمینان می دهیم که این محصولات همه آن چه را که در تبلیغات خود می گویند، ارایه می دهند. این شامل بازی کردن انواع بازی ها، آنالیز کیفیت اتصال به اینترنت، فاکتور در کیفیت و کمیت انحصاری بودن می شوند و آنالیز این که آیا توسعه دهندگان درحال حاضر برای پلتفورم بازی می نمایند.

4K، HDR و خرید کنسول بازی

دو توصیه ما، PlayStation 4 Pro و Xbox One X است که از بازی با وضوح بالا پشتیبانی می نمایند و می توانند از استانداردهای نمایش ظاهری، 4K و Range Dynamic Range (HDR) استفاده نمایند. اکثر مردم، به جز هواداران مشتاق A / V، هنوز تلویزیون 4K ندارند.

با توجه به این که انتخاب های نسبتا کمی از بازی ها برای کنسولی است که از مزایای این ویژگی ها استفاده می نمایند،یک تلویزیون جدید به خاطر بازی کنسول با وضوح بالا خریداری کنید. درحال حاضر هیچ کنسول بازی احتیاج به داشتن یک تلویزیون 4K یا HDR ندارد، بنابراین شما می توانید این کنسول جدید را خریداری و خرید تلویزیون را متوقف کنید تا تحقیق بیشتری انجام دهید. اگر شما تصمیم به خرید یک تلویزیون جدید به خاطر کنسول می گیرید، باید یک تلویزیون 4K که در 60Hz کار می نماید را پیدا کنید.

منبع: برترین ها
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 220

به "بهترین کنسول های بازی 2018" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین کنسول های بازی 2018"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید