با تور مجازی از شهر تیگره در آرژانتین بازدید کنید

به گزارش سفر به کیش، شهر تیگره در حومه بوئینس آیرس، یکی از جاهای دیدنی آرژانتین به شمار می آید که به ونیز آمریکای لاتین مشهور است. با تور مجازی به این شهر سفر کنید.

با تور مجازی از شهر تیگره در آرژانتین بازدید کنید

رودخانه پارانا (Parana)، در سه کشور لاتین برزیل، آرژانتین و پاراگوئه جریان دارد، نام این رود در زبان محلی به معنای هم میزان دریا است و در جهت خود، دلتایی را شکل می دهد که 14,000 کیلومتر مربع وسعت دارد. آبشارهای مشهور ایگواسو و چندین شهر دیگر، از جمله تیگره (Tigre) در این دلتا واقع شده اند، در این مقاله از دریچه تور مجازی به شهر تیگره سفر خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

شهر تیگره در سال 1820 و پس از تخریب شهرهای بسیاری در اثر وقوع سیل های ویرانگر در کشور آرژانتین بنا شد. انسان ها از سالیان دور در این منطقه می زیستند و محدوده تیگره را شکارگاه ببرها و جگوارها می دانستند. نام گذاری این شهر نیز به همین دلیل بوده است. به نظر نمی رسد که جمعیت شهر تیگره از 381,000 نفر تجاوز کند؛ اما معمولا آماری رسمی از جمعیت این شهر منتشر نمی گردد؛ چراکه تیگره نیز مانند دیگر شهرهای حومه بوئینس آیرس، بخشی از تراکم جمعیتی مرکز آرژانتین محسوب می گردد. جمعیت بوئینس آیرس بیش از 16 میلیون نفر تخمین زده می گردد که در مساحت 6,000 کیلومتر مربع سکونت دارند.

از طرفی، تیگره تفاوت چشم گیری با سایر منطقه ها حومه ای بوئینس آیرس دارد؛ چراکه این شهر، بندر اصلی دلتای پارانا محسوب می گردد و از موقعیت جغرافیایی ویژه ای برخوردار است. رودخانه پارانا، تیگره را به دو قسمت تقسیم می نماید و در هر دو سمت، بافت شهری پهناور همراه با بزرگراه ها و ساختمان های متعدد به چشم می خورد. جایی که بندرنشینان از انواع قایق ها و شناورهای بادی و سوختی، برای حمل ونقل استفاده می نمایند.

به دلیل قرارگیری در مجاورت مرکز، تیگره مقصدی مهم برای گردش آخرهفته ها به شمار میرود. یک پارک تفریحی مدرن، کلوپ های قایق رانی، کافه ها و موزه های متعدد از جمله جاهای دیدنی آرژانتین هستند. از جمله موزه های این شهر می توان موزه هنر، موزه علوم نظامی و موزه نوشیدنی های محلی آرژانتینی را نام برد.

شاید منحصربه فردترین جاذبه شهر تیگره را بتوان سازه های بنا شده روی آب دانست. این سازه ها شامل منازل ساده مسکونی یا حتی بعضی شاهکارهای معماری می گردد. با استفاده از پنجره ای که در آغازه این مطلب تعبیه شده است، می توانید در ونیز آمریکای لاتین گشت وگذار کنید و از زیبایی های بی شمار آن استفاده کنید. خبرنگاران روزانه مطالب مختلفی را با موضوع تورهای مجازی و سفرهای تصویری به اشتراک می گذارد . اگر به این دست از مطالب علاقه مندید، بازدید روزانه را از خبرنگاران از قلم نیاندازید .

منبع: کجارو / airpano.com
انتشار: 15 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 15 اردیبهشت 1401 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 2027

به "با تور مجازی از شهر تیگره در آرژانتین بازدید کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با تور مجازی از شهر تیگره در آرژانتین بازدید کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید