با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره های نقاشی شده را به عکس های باکیفیت تبدیل کنید!

به گزارش سفر به کیش، هوش مصنوعی هر روز بیشتر وارد زندگی ما می گردد. یکی از زمینه هایی که حتی برای مردم عادی توانایی خارق العاده و عجیب هوش مصنوعی شاخص و آشکار شده، توانایی تحلیل و ویرایش عکس ها است.

با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره های نقاشی شده را به عکس های باکیفیت تبدیل کنید!

جهت دریافت مشاوره خدمات انواع طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

درست است که عامه مردم، الان فقط بخش کوچکی از توانایی های هوش مصنوعی را در این بخش می بینند و می توانند استفاده نمایند، اما همین هم برایشان غنیمت است.

تا همین الان هم هوش مصنوعی توانسته عکس های کم کیفیت و رنگ و ورفته پدربزرگ ها و مادربزرگ ها یا چهره های تاریخی یا هر عکسی که حسرت تماشا نسخه باکیفیت اش را داشته ایم، برایمان زنده و نونوار کند.

البته سایت ها و سرویس های اینترنتی که ما الان به آنها دسترسی داریم با کیفیت های متفاوتی این کار را انجام می دهند. بعضی کارشان خیلی خوب است و بعضی محدودیت های دارند و اغلب هم کاربر برای دسترسی به امکانات کامل سایت، باید حق اشتراک بپردازد. اما از همان نسخه کاربری رایگان هم تا حدی می گردد، لذت برد.

امروز می خواهم به شما استفاده از سایت neural.love را پیشنهاد کار کنم که کیفیتی قابل قبول در زمینه تبدیل عکس های قدیمی کم کیفیت یا حتی پرتره های نقاشی به عکس های باکیفیت دارد.

نتیجه کار این سایت گاهی خیلی خوب است و البته گاهی اصلا چنگی به دل نمی زند. در حالت رایگان، این سایت به شما نسخه کوچک عکس های تبدیل شده را می دهد. به هر حال امتحانش ضرری ندارد و می تواند شما را سرگرم کند.

برای نمونه به 20 نمونه از عکس های تبدیل شده به وسیله این سایت توجه فرمایید (در تصویر بالا تبدیل چهره بالزاک را می بینید)

مونالیزا:

ناپلئون:

اینشتین:

آبراهام لینکلن:

شکسپیر:

بنجامین فرانکلین:

ون گوک:

بتهوون:

فریدا کالو:

آگوستوس:

گالیله:

نیوتون:

سزار:

هنری هشتم:

افلاطون:

جین آستین:

توماس جفرسون:

جورج واشنگتن:

ژاندارک:

دختری با گوشواره مروارید (شخصیت الگوی تابلوی نقاشی معروف)

اما خب این سایت، تبدیل های عجیبی هم دارد که آن هم بسیار سرگرم نماینده است. مثلا وقتی که پرتره ناصر الدین شاه قاجار را به سایت دادم!

منبع: یک پزشک
انتشار: 6 شهریور 1400 بروزرسانی: 6 شهریور 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1763

به "با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره های نقاشی شده را به عکس های باکیفیت تبدیل کنید!" امتیاز دهید

1 کاربر به "با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره های نقاشی شده را به عکس های باکیفیت تبدیل کنید!" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با استفاده از این سایت و هوش مصنوعی عکس قدیمی کم کیفیت و رنگ و رو رفته با حتی پرتره های نقاشی شده را به عکس های باکیفیت تبدیل کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید