انگلیس 1-0؛ سه شیرها انتقام جام جهانی را گرفتند

به گزارش سفر به کیش، انگلیس پیروز شد با تک گل رحیم استرلینگ از سد کرواسی عبور کند.

انگلیس 1-0؛ سه شیرها انتقام جام جهانی را گرفتند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در اولین مسابقه از روز سوم رقابت های یورو دو تیم انگلیس و کرواسی در ورزشگاه ومبلی شهر لندن به مصاف یکدیگر رفتند که نهایتاً بازی دو تیم با نتیجه 1-0 به سود انگلیس خاتمه یافت.

انگلیس کار را بهتر شروع کرد و می توانست در همان لحظات ابتدایی به گل فزونی دست پیدا کند اما ضربه فیل فودن با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد تا کرواسی با یک شانس عظیم روبرو شده باشد.

در دقیقه 9 باز هم این انگلیس بود که می توانست دروازه کرواسی را باز کند اما ضربه کالوین فیلیپس با واکنش بسیار خوب دروازه بان حریف یعنی دومنیک لیواکوویچ همراه شد.

نکته قابل توجه اینکه در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و با وجود تسلط نسبی انگلیس بر بازی آنها نتوانستند موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه کرواسی ایجاد نمایند تا مسابقه در خاتمه 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

انگلیس نیمه دوم را هم بهتر شروع کرد و نهایتا پیروز شد در دقیقه 57 به گل اول دست پیدا کند. حرکت فوق العاده کالوین فیلیپس و پاس بهتر او، رحیم استرلینگ را در موقعیت تک به تک قرار داد و این بازیکن نیز با ضربه ای خوب دروازه کرواسی را باز کرد تا انگلیس با یک گل پیش بیفتد.

در دقیقه 61 ارسال میسون مونت به دهانه دروازه به هری کین رسید اما این بازیکن به شکلی باورنکردنی نتوانست دروازه تقریباً خالی کرواسی را باز کند تا یک فرصت عظیم برای انگلیس از دست رفته باشد.

در دقیقه 65 این کرواسی بود که بعد از کمی جلو آمدن به موقعیتی نسبتاً خوب دست یافت اما توپ روی پای آنته ربیچ ننشست تا ضربه او با اختلاف از کنار دروازه انگلیس عبور کند.

در دقیقه 69 انگلیس به یک ضربه آزاد دست یافت. میسون مونت پشت توپ ایستاد اما ضربه او با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه کرواسی عبور کرد.

در دقیقه 74 رحیم استرلینگ فرصت عظیمی را برای به ثمر رساندن گل دوم خود و تیم ملی انگلیس از دست داد. توپ درون محوطه جریمه به این بازیکن رسید اما ضربه او با اختلاف بسیار زیاد از بالای دروازه کرواسی عبور کرد.

در ادامه نیز انگلیس بازی را کنترل کرد تا با همان یک گل به پیروزی دست پیدا کند و جام را با یک پیروزی ارزشمند شروع نموده باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1671

به "انگلیس 1-0؛ سه شیرها انتقام جام جهانی را گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس 1-0؛ سه شیرها انتقام جام جهانی را گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید