انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

به گزارش سفر به کیش، رییس عملیات قرارگاه مبارزه با ویروس کرونا در خوزستان گفت: بر اساس مصوبه این ستاد انجام تست کرونا برای تمامی مسافران در پایانه های استان اجباری شد.

انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد

به گزارش ایرنا، ولی اله حیاتی آدینه شب پس از سرانجام نشست فوق العاده ستاد مبارزه با کرونای استان خوزستان در محل استانداری به خبرنگاران گفت: برای کنترل این بیماری در استان مراکز انجام تست در فرودگاه، راه آهن و سرانجامه های مسافر استان مستقر شده و از مسافران پیش از ورود به وسائط نقلیه عمومی برون شهری تست کرونا گرفته می گردد.

وی اضافه نمود: مسافران بدون داشتن نتیجه تست کرونای منفی اجازه سوار شدن بر وسائط نقلیه عمومی از قبیل هواپیما، قطار و اتوبوس بین شهری ندارند و در صورت تخلف با افراد برخورد قانونی می گردد.

وی گفت: طبق مصوبات امشب ستاد، کنترل گلوگاه های استان شدیدتر می گردد و از امشب نیرو های بیشتری در مبادی خروجی و ورودی استان خوزستان به خصوص شهر های قرمز و نارنجی استان مستقر و ورود و خروج خودرو ها کنترل شدید خواهد شد.

حیاتی اضافه نمود: بر اساس این مصوبه از امشب از خروج خودرو های با پلاک بومی از استان جلوگیری خواهد شدو خودرو های با پلاک غیر بومی اجازه ورود به شهر های استان را نخواهند داشت.

وی گفت: فردا در نشست ستاد مبارزه با کرونا شرایط فعالیت بازر های استان نیز آنالیز و نتایج جلسه ابلاغ خواهد شد.

در حال حاضر 11 شهرستان استان خوزستان در شرایط قرمز کرونایی و هشت شهرستان در شرایط نارنجی قرار دارند.

منبع: فرارو
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1518

به "انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام تست کرونا در پایانه های خوزستان اجباری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید