استعدادیابی در کشور ما مورد توجه کافی قرار نگرفته است

به گزارش سفر به کیش، استاندار آذربایجان شرقی با بیان این که متاسفانه مسأله استعدادیابی در کشور ما مورد توجه کافی قرار نگرفته و از افراد مستعد نیز به شکل شایسته استفاده نشده است، گفت: از نهادهایی مانند کانون پرورش فکری انتظار داریم که در این زمینه، ورود جدی تری داشته باشند.

استعدادیابی در کشور ما مورد توجه کافی قرار نگرفته است

به گزارش سفر به کیش، محمدرضا پورمحمدی در دیدار با مدیران کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان و دبیران منتخب کانون به مناسبت هفته ملی کودک و نوجوان، گفت: خوشبختانه کانون پرورش فکری کودک و نوجوان فعالیت های بسیار خوبی انجام داده که باید روز به روز پررنگ تر و باکیفیت تر گردد.

وی، کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان را مکان مناسبی برای شناسایی و ظهور استعدادهای بچه ها و نوجوانان دانست و گفت: کانون پرورش نقش مهمی در تربیت آینده سازان ایران اسلامی دارد

استاندار آذربایجان شرقی، موضوع پرورش در کنار آموزش را در تداوم رسالت پیامبر اسلام(ص) مبنی بر مکارم اخلاق قلمداد کرد و گفت: تربیت در سنین کودکی و نوجوانی از اهمیت به سزایی برخوردار است و کانون توانسته در کنار اولیای دلسوز، نقش مهمی در این زمینه ایفا نماید.

پورمحمدی، داشتن آینده ای بهتر و توسعه یافته را وابسته به تربیت صحیح بچه ها در تمامی حوزه ها دانست و ادامه داد: دانشمندان معتقدند که محیط مناسب نقش بسیار موثری در تربیت پذیری صحیح بچه ها دارد که کانون پرورش فکری، یکی از محیط های مناسب برای تحقق این مهم است.

وی ادامه داد: تربیت صحیح و اصولی بچه ها همانند کاشتن یک نهال است که استمرار این تربیت، آن را به درختی پربار و تنومند تبدیل می نماید.

لازم به ذکر است، علی بینش، مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان آذربایجان شرقی هم در این دیدار گزارشی از فعالیت های کانون ارائه کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 452

به "استعدادیابی در کشور ما مورد توجه کافی قرار نگرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استعدادیابی در کشور ما مورد توجه کافی قرار نگرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید