3 توصیه مهم سرپرست اورژانس به مردم برای واکسیناسیون

به گزارش سفر به کیش، ،سرپرست اورژانس کشور از فعالیت 18 مرکز واکسیناسیون سازمان اورژانس در تهران اطلاع داد و گفت:این مراکز از ساعت 8 صبح تا 9 شب فعالیت می نمایند.

3 توصیه مهم سرپرست اورژانس به مردم برای واکسیناسیون

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیمان صابریان سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اینکه سرعت واکسیناسیون بسیار خوب شده است گفت: همکاران در پایگاه های واکسیناسیون حضور دارند تا اگر اتفاقی برای افراد در حین واکسیناسیون افتاد خدمات لازم را سریع ارائه نمایند.

وی از فعالیت 18 پایگاه واکسیناسیون اورژانس در تهران اطلاع داد و گفت: ساعت کار این مراکز از 8 صبح تا 9 شب است که در صورت احتیاج می توانیم فعالیت این مراکز را شبانه روزی کنیم.

سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه 10 نقطه در تهران برای ایجاد پایگاه واکسیناسیون جانمایی شده است، گفت : در کل کشور هم تمهیدات لازم اجرا شده و ما می توانیم در نقاط کور پایگاه واکسیناسیون ایجاد کنیم.

صابریان با اشاره به تمهیدات لازمی که افراد برای واکسیناسیون باید در نظر داشته باشند گفت: افراد نباید به صورت ناشتا به مراکز واکسیناسیون برای تزریق واکسن مراجعه نمایند و باید صبحانه یا مواد غذایی سبک را میل نمایند. بعلاوه پس از واکسیناسیون مدت کوتاهی در مراکز بمانند و در ادامه از فعالیت سنگین بدنی خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 1791

به "3 توصیه مهم سرپرست اورژانس به مردم برای واکسیناسیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 توصیه مهم سرپرست اورژانس به مردم برای واکسیناسیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید