هر آنچه که از نمایشگاه خودروی پاریس 2018 انتظار داریم

خبرنگاران - ترجمه از محمد کاملان: در بازه های زمانی مختلف شاهد برگزاری نمایشگاه های خودرو هستیم تا سلاطین این صنعت جدیدترین دستاوردهای خود را به رخ رقبا و هواداران بکشند. یکی از این نمایشگاه ها که از اعتبار خوبی برخوردار است را می توان نمایشگاه خودروی پاریس دانست.

هر آنچه که از نمایشگاه خودروی پاریس 2018 انتظار داریم

این نمایشگاه از چند روز دیگر به مدت 10 روز در پاریس برگزار می گردد و برندهای معتبری از سرتاسر جهان در آن حضور پیدا می نمایند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم با هم ببینیم در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 چه خودروهای انتظار تماشاگران را می کشند.

آئودی A1 مدل 2019

آئودی پس از هشت سال دستی به سر خودروی A1 خود کشیده است و نسل دوم این خودرو را شاهد هستیم که نسبت به مدل قبلی خود ابعاد بزرگ تری دارد. این خودرو بر اساس پلتفرم ماژولار Transverse طراحی شده و چیزی حدود 15.2 سانتی متر نسبت به مدل قبلی بزرگ تر و 4.03 سانتی متر پهن تر طراحی شده است.

آئودی A1 مدل 2019 صندوق عقب بزرگی دارد و انتظار می رود آئودی این خودرو را تنها در نسخه بنزینی فراوری کند.

خودروی تمام الکتریکی آئودی E-tron مدل 2020

انتظار می رود آئودی در نمایشگاه پاریس 2018 دست پر به میدان بیاید و در کنار حضور آئودی A1 شاهد معرفی خودروی تمام الکتریکی آئودی E-tron در این نمایشگاه باشیم. به احتمال زیاد آئودی نسخه شاسی بلند این خودرو را به نمایش خواهد گذاشت. در حال حاضر اطلاعات زیادی از آئودی E-tron به بیرون منتشر نشده است اما بدون شک در نمایشگاه پاریس 2018 بیشتر از این خودرو خواهیم شنید.

آئودی SQ2 مدل 2019

آئودی پیش از این نیز از خودروی SQ2 خود رونمایی نموده بود و انتظار می رود شاهد اطلاعات بیشتری از این خودرو در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 باشیم. کراس اوور SQ2 به عنوان یک خودروی کوچک و جمع و جور شاسی بلند شناخته می گردد که پیشرانه ای چهار سیلندری از نوع توربو شارژ با قدرت 296 اسب بخار دارد.

آئودی Q3 مدل 2019

دومین نسل از آئودی Q3 را برای اولین بار در آذرماه پارسال شاهد بودیم اما از آن موقع تاکنون این خودرو در هیچ نمایشگاهی حضور نداشت تا اینکه نوبت به نمایشگاه خودروی پاریس 2018 رسید. نسل دوم آئودی Q3 نسبت به مدل قبلی خود بزرگ تر طراحی شده و صندوق عقب این خودرو نیز بسیار جادارتر به نظر می رسد.

خودروهای بی ام و سری 3 مدل 2019

مدتی پیش شاهد مدل استتار شده یکی از مدل های بی ام و سری 3 بودیم و با این حساب انتظار دارد در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 خبرهای بیشتری از این خودرو را ببینیم. به احتمال زیاد پیشرانه ای با 252 اسب بخار در این خودرو آن را به مدلی اسپرت و پرسرعت تبدیل خواهد نمود.

بی ام و Z4 سری 2019

برند آلمانی بی ام و مدتی پیش مدل جدیدی از بی ام و Z4 را رونمایی کرد و به احتمال زیاد مدل رودستر این خودرو نیز در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 انتظار هواداران را می کشد. مدل جدید بی ام و Z4 نسبت به مدل قبلی این خودرو درازتر و پهن تر طراحی شده است و فاصله بین محور عقب و جلو این خودرو کوچکتر خواهد بود.

سیتروئن C5

اگر اخبار صنعت خودرو را دنبال نموده باشید حتماً در جریان هستید که مدت زیادی است شایعاتی در مورد سیتروئن C5 به گوش می رسد، در حال حاضر خبر جدیدی به غیر از همان شایعات قدیمی از این خودرو در دست نیست اما به احتمال زیاد از سیتروئن C5 در نمایشگاه خودروی پاریس بیشتر خواهیم شنید.

مدل مفهومی سیتروئن ایرکراس هیبرید C5

این خودرو هنوز در مراحل ساخت و فراوری به سر می برد و مدل مفهومی آن به یک پیشرانه با 222 اسب بخار مجهز شده است و موتور الکتریکی خودرو چیزی حدود 49 کیلومتر مسافت را به تنهایی طی می نماید. از آنجایی که انتظار می رود این خودرو در سال 2019 یا 2020 راهی بازار گردد بدون شک خبرهای بیشتری از سیتروئن ایرکراس هیبرید C5 خواهیم شنید.

هیوندای i30 فست بک آن مدل 2019

این خودرو که به تازگی از جانب هیوندای رونمایی شده است و از پیشرانه 2.0 لیتری بهره می برد، این موتور چیزی بین 246 یا 271 اسب بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می دهد و به لحاظ طراحی نیز با یک خودروی مدرن و آینده نگرانه طرف هستیم.

خودروی مفهومی اینفینیتی بلک اس

این خودرو طراحی بیرونی بسیار جذابی دارد و کاملاً تعیین است که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید. در کنار طراحی بیرونی در قسمت داخل نیز این خودرو شاهد الهام هایی از خودروهای مسابقات فرمول یک هستیم. در نتیجه مدل مفهومی اینفینیتی بلک اس چیزی حدود 500 اسب بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می دهد.

کیا سید جی تی مدل 2019

مدل جدید این خودرو که کیا وعده رونمایی آن در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 را داده است طراحی جسورانه ای دارد و به لحاظ فنی نیز بهینه سازی هایی را شاهد بوده است. کیا سید جی تی مدل 2019 از یک پیشرانه جدید توربو شارژ چهار سیلندری بهره می گیرد که 201 اسب بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می دهد.

کیا پروسید مدل 2019

کیا پیش از این خودروی پروسید واگن را به نمایش گذاشته است و از آنجایی که اخبار زیادی را از این خودرو مشاهده نکردیم انتظار می رود کیا در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 خبرهای بیشتری از برنامه های خود در مورد فراوری این محصول جذاب را با هواداران در میان بگذارد.

مرسدس بنز سدان کلاس A مدل 2019

مرسدس بنز وعده داده است تا خودروی سدان کلاس A خود را در پاریس در معرض نمایش بگذارد. این خودرو نسبت به مدل هاچ بک آن درازتر طراحی شده و قرار است از اواخر امسال شاهد عرضه آن به بازارهای جهانی باشیم.

مرسدس بنز کلاس B مدل 2019

این خودرو در واقع نسخه ون مرسدس بنز کلاس A است و تاکنون تصویر یا خبر از آن را شاهد نبوده ایم اما بعید به نظر می رسد مدل جدید کلاس B مرسدس بنز، تفاوت های زیادی به لحاظ فنی با کلاس A مرسدس بنز داشته باشد.

مرسدس بنز GLE مدل 2020

این خودرو قرار است در سال 2019 روانه بازار گردد و از هم اکنون مرسدس بنز وعده حضور آن در نمایشگاه خودروی پاریس را داده است. فاصله بین محور جلو و عقب مرسدس بنز GLE مدل 2020 حدود 8 سانتیمتر نسبت به مدل قبلی درازتر طراحی شده و با یک شاسی بلند لاکچری طرف هستیم که در کارخانه مرسدس بنز در آمریکا فراوری می گردد و بدون شک خبرهای خوشی از این خودرو را در پاریس خواهیم شنید.

پژو 208 مدل 2019

در حال حاضر شایع شده که مدل جدید پژو 208 در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی خواهد شد اما تاکنون پژو این شایعه را تأیید ننموده است. اگر از هواداران پژو 208 باشید حتماً به خوبی میدانید که اولین مدل این خودرو در سال 2012 فراوری شد و شباهت های زیادی میان این خودرو و پژو 508 وجود دارد. به احتمال زیاد مدل جدید پژو 208 به پیشرانه الکتریکی مجهز خواهد بود.

خودروی مفهومی پژو E-Legend

این خودرو مفهومی به یادبود مدل اصلی پژو 504 طراحی شده است و در قسمت موتور از پیشرانه الکتریکی بهره می برد که 456 اسب بخار نیرو در اختیار راننده قرار میدهد و این خودرو را تا مسافت 500 کیلومتر به پیش می راند.

مدل جدید پورشه ماکان 2019

اگر از هواداران برند پورشه باشید حتماً خاطرتان هست پورشه ماکان برای اولین بار در سال 2014 رونمایی شد و در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 شاهد این خودرو با طراحی جدیدی هستیم.

این طراحی جدید باعث شده تا با خودرویی جذاب و آینده نگرانه از جانب پورشه طرف باشیم. مدل جدید پورشه ماکان 2019 به پیشرانه چهار سیلندری و نه چندان قدرتمندی مجهز است که تنها 245 اسب بخار نیرو در اختیار راننده قرار می دهد.

در این قسمت به انتها فهرست خودروهایی رسیدیم که در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 چشم انتظار آن ها هستیم. پیشنهاد می کنیم اگر شما هم مثل ما به خودروهای جدید علاقه دارید و برای آغاز شدن این نمایشگاه لحظه شماری می کنید، اطلاعات خود را در این خصوص با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: برترین ها
انتشار: بروزرسانی: 27 مهر 1398 شناسه مطلب: 219

به "هر آنچه که از نمایشگاه خودروی پاریس 2018 انتظار داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هر آنچه که از نمایشگاه خودروی پاریس 2018 انتظار داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید