مردم از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب خسته شده اند

به گزارش سفر به کیش، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با انتقاد از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب، تاکید نمود: مردم از این کلنگ زنی ها خسته شده اند، بنابراین باید قبل از آغاز هر پروژه جوانب آن را آنالیز نموده و پس از تامین مقدمات، اقدام به کلنگ زنی گردد.

مردم از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب خسته شده اند

جهت دریافت مشاوره خدمات اندازه کاتالوگ در فتوشاپ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

جلسه امروز شورای مسکن استان کرمانشاه با دستور کار رسیدگی به بعضی مسائل پروژه های مسکن مهر استان برگزار گردید.

به گزارش خبرنگاران، در ابتدای این جلسه مسائل پروژه 700 واحدی مسکن مهر چشمه سفید مطرح شد. پروژه ای 700 واحدی که 300 واحد آن آماده بهره برداری است و به دلیل مسائل اعتباری تکمیل 400 واحد دیگر آن باقی مانده که در صورت تامین اعتبار ظرف سه تا چهار ماه آینده تحویل می شوند.

پروژه مسکن مهر ماهیدشت هم دیگر پروژه ای بودکه مسائل آن در این جلسه مطرح شد و آنطور که مسئولان راه و شهرسازی استان عنوان کردند مشکل این پروژه بر سر نوع قیمت گذاری است که به دلیل ساخت ویلایی این واحدها قیمت تمام شده آن بسیار بالاست و متقاضیان قادر به تامین آن نیستند که به همین دلیل استاندار کرمانشاه مقرر کرد تیمی متشکل از بنیاد مسکن، راه و شهرسازی، استانداری و نماینده خریداران تشکیل شده و در مورد قیمت گذاری این واحدها تصمیم گیری نمایند.

همچنین در این جلسه مسائل پروژه مسکن مهر کرندغرب نیز مطرح شد که قرار شد واحدهای این پروژه که با کیفیت بالایی ساخته شده را بصورت مزایده به افراد متقاضی واگذار نمایند.

مسائل پروژه های تعاونی مسکن شهرداری کرمانشاه هم در این جلسه مطرح شد که عدم توان اقتصادی متقاضیان این پروژه که عمدتا پاکبان هستند در تامین سهم آورده، مهمترین این مسائل بود و به همین دلیل استاندار کرمانشاه پذیرفت سهم آورده این افراد به شرط آنکه پاکبان باشند، تامین گردد.

در این جلسه در کنار طرح مسائل دیگر پروژه های مسکن مهر، به کلنگ زنی پروژه های مسکن ملی هم اشاره شد و آنطور که مسئولان ارتش در این جلسه عنوان کردند پروژه 1200 واحدی مسکن ملی ارتش قرار است، فردا(پنجشنبه) کلنگ زنی گردد.

کلنگ زنی این پروژه در کنار عدم آمادگی برای آغاز آن با انتقاد استاندار کرمانشاه همراه شد و هوشنگ بازوند ضمن انتقاد از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب گفت: کلنگ هایی که جواب نمی دهد و به ثمر نمی رسد، برای مردم خوشایند نیست.

وی تاکید نمود: مردم از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب خسته شده اند و باید برای آغاز هر کار و هر پروژه جوانب آن سنجیده شده و تمام مقدمات لازم فراهم گردد و سپس برای کلنگ زنی و آغاز اجرای پروژه اقدام گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kishnet65.ir شناسه مطلب: 688

به "مردم از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب خسته شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم از کلنگ زنی های بی حساب و کتاب خسته شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید